DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Kvetináč so stojanom Cloe 25 cm antracit
Kvetináč so stojanom Cloe 25 cm antracit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kvetináč so stojanom Cloe 25 cm antracit3-7 dní16,15 €13,13 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Črepník Cloe s antracitovou základňou je produkt, ktorý potrebujete, ak si plánujete zariadiť malú záhradku na balkóne alebo pestovať rastliny doma. Nádoba je vybavená zásobníkom vody, vďaka ktorému udržíte vhodnú úroveň vlhkosti substrátu. Produkt s módnou farbou a dizajnom skvele zapadne do moderného interiéru.
Vlastnosti a výhody
Kvetináč Cloe s 25 cm antracitovou základňou vám pomôže pestovať nádherné rastliny vo vašej domácnosti. Nádoba je vybavená drenážnymi otvormi, vďaka ktorým prebytočná voda odtečie do podstavca. Ak rastlina potrebuje vlhkosť, môže si ju vziať zo zásobníka. Stojan bol navrhnutý tak, aby sa viditeľne nelíšil od kontajnera. Toto minimalistické riešenie je vyjadrením moderného dizajnu, ktorý tento produkt charakterizuje. Módna farba je ďalším dôvodom, prečo kvetináč Cloe s antracitovým základom skvele funguje v moderných aranžmánoch. Môžete ho umiestniť na parapet obývacej izby v industriálnom, modernom alebo glamour štýle. Výrobok je vyrobený z plastu. V našej ponuke nájdete aj ďalšie hrnce zo série Cloe.
- Moderný štýl, módne farby a dizajn
- Má vodnú nádrž
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 250 mm |
| Výška produktu | 150 mm |
| séria | Chloe |
| Kapacita (l) | 7,5 l |
| Drenážne otvory | Drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 0,3 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Grafit/svetlosivá |
| Kód produktu | 8003507941038 |

1850 + recenzí








