DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Kvetináč so stojanom Cloe 25 cm terakota
Kvetináč so stojanom Cloe 25 cm terakota
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kvetináč so stojanom Cloe 25 cm terakota3-7 dní16,15 €13,13 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Črepník Cloe s terakotovým základom je skvelý spôsob, ako pestovať rastliny doma. Nádoba je vybavená samozavlažovacím systémom, takže si vaša rastlina bude môcť nabrať vodu, kedykoľvek to bude potrebovať. Moderný dizajn a dekoratívne ozdoby robia z produktu estetickú dekoráciu interiéru. Dostupné sú aj iné varianty prezentovaného hrnca.
Vlastnosti a výhody
Vyrástla vám rastlina a potrebujete jej dopriať viac priestoru? Pomôže vám v tom kvetináč Cloe s 25 cm terakotovým podstavcom. Táto sedem a pol litrová nádoba poskytne vašej kvetine tie správne podmienky na pestovanie. Kvetináč Cloe s terakotovým podstavcom je vybavený zásobníkom vody. Vďaka nej sa prebytočná tekutina zhromažďuje v tanieriku a môže ju rastlina kedykoľvek prijať. Zásobník tvorí s črepníkom vizuálny celok. Toto riešenie kladie dôraz na moderný dizajn nádoby. Rastlinné ozdoby dodávajú produktu zaujímavú rozmanitosť. Prezentovaný kvetináč je skvelou dekoráciou do izby. Hnedá farba pripomínajúca vanilkové struky dokonale ladí so zelenými rastlinami. V našej ponuke nájdete aj ďalšie produkty zo série Cloe.
- Moderný štýl, módne farby a dizajn
- Má vodnú nádrž
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 250 mm |
| Výška produktu | 150 mm |
| séria | Chloe |
| Kapacita (l) | 7,5 l |
| Drenážne otvory | Drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 0,3 kg |
| Farebná skupina | Oranžová |
| Farba | Terakota/vanilka |
| Kód produktu | 8003507941014 |

1850 + recenzí








