DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Kvetináč so stojanom Cloe 30 cm terakota
Kvetináč so stojanom Cloe 30 cm terakota
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kvetináč so stojanom Cloe 30 cm terakota3-7 dní20,22 €16,44 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kvetináč Cloe s terakotovým podstavcom je vyrobený z plastu. Ide o produkt s moderným dizajnom a módnymi farbami. Nádoba je vybavená drenážnymi otvormi a stojanom, ktorý vašej rastline zabezpečí primeranú vlhkosť. Prebytočná voda sa bude zhromažďovať v nádrži, odkiaľ si ju bude môcť rastlina v prípade potreby odobrať.
Vlastnosti a výhody
Črepník Cloe s terakotovým základom je spôsob, ako pestovať rastliny doma. Vďaka tomuto produktu bude váš parapet, balkón či terasa zdobiť nádherné kvety alebo užitočné bylinky. Výrobok je vybavený drenážnymi otvormi a nádržou na vodu. Vďaka tomu budú vaše rastliny vždy správne zaliate. Nádobu zdobí rastlinný ornament pripomínajúci listy. Výrobok má módnu hnedú farbu pripomínajúcu vanilkové struky. Kvetináč Cloe s 30 cm terakotovým podstavcom skvele zapadne do klasických, rustikálnych alebo prírodne farebných interiérov. Ak sa vám tento kontajner páči, no potrebujete niečo menšie – pozrite si našu ponuku. Hnedé kvetináče máme pripravené v rôznych veľkostiach. Na našich pultoch nájdete množstvo zástupcov série Cloe.
- Moderný štýl, módne farby a dizajn
- Má vodnú nádrž
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 300 mm |
| Výška produktu | 150 mm |
| séria | Chloe |
| Kapacita (l) | 11,8 l |
| Drenážne otvory | Drenážne otvory |
| Hmotnosť (kg) | 0,5 kg |
| Farebná skupina | Oranžová |
| Farba | Terakota/vanilka |
| Kód produktu | 8003507941519 |

1850 + recenzí








