DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Kvetináč Thailand 2 kužeľ 20 x 36 cm
Kvetináč Thailand 2 kužeľ 20 x 36 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Kvetináč Thailand 2 kužeľ 20 x 36 cm3-7 dní17,37 €14,12 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kvetináč Thailand 2 Garden v tvare kužeľa sa používa ako dekorácia do domácich interiérov a záhradných priestorov. Keramická misa stabilne udrží rastliny s ťažkým viničom. Vďaka poréznej štruktúre stien kvetináč ochráni rastlinu pred hnilobou, pretože prebytočná voda zostávajúca po zalievaní sa odparí.
Vlastnosti a výhody
Záhradný kvetináč Thailand 2 v tvare kužeľa je určený pre kvety a okrasné rastliny. Môžete ho použiť na dekoráciu miestností v byte a ako rôzne záhradné aranžmány. Keramický výrobok vyzerá efektne a v kombinácii s ratanovým nábytkom bude vyzerať nádherne. Keramická miska je ako stvorená pre väčšie rastliny s rozsiahlymi viničmi, pretože ich na rozdiel od plastových krytov stabilne udrží. Výrobok má pórovité steny, vďaka ktorým sa prebytočná voda zostávajúca po silnom zalievaní odparí. Vďaka tomu chráni rastliny pred hnilobou. Kvetináč je dostupný v 4 farbách: hnedá, krémová, šedá a cappucino, takže si môžete vybrať model podľa svojho vkusu.
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 200 mm |
| Výška produktu | 360 mm |
| séria | Thajsko |
| Mrazuvzdornosť | Žiadna mrazuvzdornosť |
| Hmotnosť (kg) | 3,8 kg |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Dostupné sú rôzne farby: cappuccino, šedá, krémová, hnedá |
| Kód produktu | 8341765542322 |

1850 + recenzí











