DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Záhradné zavlažovacie systémy
- L 1/2'' konektor 2 ks.
L 1/2'' konektor 2 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
L 1/2'' konektor 2 ks.3-7 dní3,53 €2,87 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Konektor L 1/2'' je súčasťou záhradných zavlažovacích systémov. Konektor vyrobený z plastu je odolný voči riasam, UV žiareniu a mrazu. Produkt sa používa v kvapkovej závlahe a mikrozávlahových systémoch vrátane podzemnej závlahy. Konektor umožňuje spojenie dvoch častí hlavného potrubia a dvoch častí hlavnej hadice v pravom uhle.
Vlastnosti a výhody
Konektor L 1/2" je prvkom záhradných závlahových systémov. Umožní Vám napojiť závlahový systém do každého kúta Vášho pozemku, vďaka čomu rastliny dostanú patričnú dávku vody aj v tých najhorúcejších dňoch. výrobok je vyrobený z plastu, ktorý je odolný voči korózii a nárazom. nepriaznivým poveternostným podmienkam. Konektor L 1/2" sa používa v kvapkových závlahách a mikrozávlahách aj v podzemí. Výrobok je odolný voči biologickým faktorom ako sú riasy a plesne, ako aj voči UV žiareniu a extrémnym teplotám vrátane silného mrazu. 1/2" L konektor vám umožní pripojiť dve časti hlavnej rúrky a dve časti hlavnej hadice pod pravým uhlom.
- Odolnosť proti riasam
- Odolnosť voči UV žiareniu
- Mrazuvzdornosť
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vsuvka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Claber |
| Veľkosť pripojenia (imperiálne jednotky) | ½" |
| Šírka produktu | 43 mm |
| Výška produktu | 43 mm |
| séria | Rainjet |
| Typ pripojenia | Lisované nasadzovanie |
| Maximálny pracovný tlak | 2,5 baru |
| Minimálny pracovný tlak | 0,5 baru |
| Hmotnosť produktu | 20 g |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 8000625910816 |

1850 + recenzí









