DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradné dekorácie
- Fakle
- Liatinový terasový ohrievač Blooma Etinas
Liatinový terasový ohrievač Blooma Etinas
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Liatinový terasový ohrievač Blooma Etinas3-7 dní169 €137,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Používaním odporúčaného terasového ohrievača nebudete musieť prerušovať stretnutia s vašimi blízkymi vonku len kvôli poklesu teploty.Zariadenie je vykurované drevom alebo dreveným uhlím a vstavané dvierka umožňujú jednoduché dopĺňanie paliva.Je vyrobené z ocele a liatiny, ktoré zaisťujú jej trvanlivosť.
Vlastnosti a výhody
Museli ste často presúvať párty z terasy do svojho domu uprostred, pretože nízka teplota vonku znemožňovala relax vonku? Výborným riešením bude výber zariadenia, ktoré funguje s lokálnym vykurovaním domáceho priestoru.Predložený terasový ohrievač sa postará o to, že sa nebudete musieť vzdať príjemných chvíľ strávených v prírode ani pri výraznom poklese teploty.Pre efektívnu prevádzku výrobok vyžaduje palivo vo forme dreveného uhlia alebo dreva.Vďaka konštrukcii z odolnej liatiny a ocele si zachováva atraktívny vzhľad a vysokú funkčnosť.Prezrite si ponuku predajní Castorama už teraz a vyberte si ohrievač, ktorý splní vaše očakávania.
- Možnosť rýchleho vykúrenia malých priestorov
- Ochrana proti vzniku iskier
- Dvierka umožňujú jednoduché dopĺňanie paliva
- Možnosť spaľovania dreveného uhlia alebo dreva
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Záhradný krb |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Bloom |
| Hĺbka produktu | 460 mm |
| Priemer produktu | 500 mm |
| Šírka produktu | 500 mm |
| Výška produktu | 1120 mm |
| Druh paliva | Drevené uhlie a drevo |
| Hmotnosť produktu | 19 000 g |
| S kolesami | S kolesami |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Materiál | Liatina a oceľ |
| Shell | Maľované |
| Kód produktu | 3663602705499 |

1850 + recenzí









