DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Inteligentná domácnosť
- Ovládanie osvetlenia
- Lineárne relé s diaľkovým ovládaním
Lineárne relé s diaľkovým ovládaním
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Lineárne relé s diaľkovým ovládaním3-7 dní37,72 €30,67 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Vstavané relé |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Set |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Smartwares |
| Pracovný rozsah | 30 m |
| Úroveň ochrany | IP20 |
| Počet konfigurovateľných tlačidiel | 1 |
| Počet podporovaných zariadení | 99 |
| Výkon vo wattoch | 200W |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Napätie | 230V |
| Napájacie napätie | 230V |
| Sieťová technológia | Rádiofrekvencia |
| Zahrnuté | 1x vstavané relé, 1x diaľkové ovládanie, 1x batéria CR2032, návod na použitie a skrutky |
| Vyžaduje sa sídlo | Nevyžaduje sa |
| Diaľkovo ovládané | Diaľkovo ovládané |
| Zdroj energie | Napájanie z batérie |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 8711658447902 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








