DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Stropné a nástenné svietidlá
- Luminex Arden 3-žiarovka E27 závesná lampa čierna / zlatá
Luminex Arden 3-žiarovka E27 závesná lampa čierna / zlatá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Luminex Arden 3-žiarovka E27 závesná lampa čierna / zlatá3-7 dní86,72 €70,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
3-bodové závesné svietidlo Luminex Arden E27 je produkt prispôsobený moderným interiérom v štýle loft. Vďaka svojmu výraznému vzhľadu je model vhodný napríklad do barov a obytných priestorov. Kovový povrch v čiernej a zlatej farbe sa skvele hodí do elegantných a štýlových interiérov.
Vlastnosti a výhody
Neviete ako pripraviť interiér tak, aby pôsobil ucelene? Ak sa zameriavate na moderný štýl, najmä loftový štýl, bude skvelou voľbou závesné svietidlo Luminex Arden 3-light E27 čierno/zlatá. Tento výrobok je vyrobený výhradne z kovu. Vďaka tomu sa ľahko čistí, je elegantný a dobre sa hodí k tomuto štýlu usporiadania. Čierno-zlatá farba je veľmi štýlová, preto sa produkt hodí ako do obytných priestorov, tak aj do barov a reštaurácií. Závesné svietidlo Luminex Arden 3-light E27 sa ľahko používa. Pasuje na každú žiarovku s obľúbenou päticou E27, čo uľahčuje výber správneho svetelného zdroja. Pozrite si aj ďalšie svietidlá z tejto kolekcie dostupné v predajniach Castorama.
- Univerzálny
- Loft štýl
- Jednoduché použitie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Závesné stropné svietidlo |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Marka | Luminex |
| Dĺžka produktu | 750 mm |
| Šírka produktu | 180 mm |
| Výška produktu | 1050 mm |
| séria | Arden |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Čierne zlato |
| Kód produktu | 5907565934939 |

1850 + recenzí








