DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Dekoračné radiátory
- Luxrad Oválny dekoratívny radiátor 170 x 41 cm biely
Luxrad Oválny dekoratívny radiátor 170 x 41 cm biely
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Luxrad Oválny dekoratívny radiátor 170 x 41 cm biely3-7 dní251,37 €204,37 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dekoratívny radiátor sa skvele hodí na vybavenie vašej kúpeľne – je to jeden z prvkov potrebných na vybudovanie funkčného vykurovacieho systému. Je vyrobený z nízkouhlíkovej ocele, vďaka čomu je vysoko odolný voči poškodeniu. V našej ponuke nájdete modely aj v iných farebných variantoch.
Vlastnosti a výhody
Dekoratívny radiátor je určený na vykurovanie obytných priestorov - vďaka nemu budete vy aj ostatní členovia domácnosti v pohodlí aj v treskúcej zime. Výrobok je vyrobený z nízkouhlíkovej ocele, takže má vynikajúce vlastnosti odolnosti a bude vám slúžiť dlhú dobu. Biela farba je univerzálna - radiátor možno s úspechom použiť pri zariaďovaní klasických i moderných miestností. Sada obsahuje prvky pre montáž na stenu a odvzdušňovač, t.j. diely potrebné pre správnu inštaláciu a používanie radiátora. V našom sortimente nájdete modely aj v iných veľkostiach a odtieňoch a môžete si vybrať produkt, ktorý najviac vyhovuje vašim predstavám.
- Moderný tvar
- Zapojenie ZDC
- Odolnosť voči tlaku CO 10 bar
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Ohrievač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Luxrad |
| Hĺbka produktu | 100 mm |
| Šírka produktu | 410 mm |
| Výška produktu | 1700 mm |
| séria | Oválny |
| Zahrnuté | Radiátor, sada montážnych konzol |
| Hmotnosť produktu | 17,6 kg |
| Farba | Biela RAL 9003 |
| Materiál | Nízko uhlíková oceľ |
| Kód produktu | 5907667850533 |

1850 + recenzí










