DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Dekoračné radiátory
- Luxrad Oválny dvojitý dekoračný radiátor 170 x 41 cm biely
Luxrad Oválny dvojitý dekoračný radiátor 170 x 41 cm biely
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Luxrad Oválny dvojitý dekoračný radiátor 170 x 41 cm biely3-7 dní338,06 €274,85 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Moderný tvar a vysoký vykurovací výkon robia z dekoračného radiátora Luxrad Oval vynikajúce vykurovacie teleso pre obytné a komerčné objekty. Dobre poslúži v obývačke, na chodbe či v kúpeľni. Výrobok sa vyznačuje solídnym spracovaním a atraktívnou povrchovou úpravou. Ďalšie farby dekoračných radiátorov nájdete v našej ponuke.
Vlastnosti a výhody
Dvojitý dekoratívny radiátor Luxrad Oval 170 × 41 cm je ideálny ako prvok vykurovacej inštalácie a hlavný zdroj tepla v kúpeľni aj v obývačke. V miestnosti bude optimálna teplota. Zvýšite tak komfort používania kúpeľne či iných miestností. V obytných miestnostiach produkt pomôže udržať optimálnu teplotu. Ak chcete zvýšiť funkčnosť radiátora, môžete ho zvýšiť inštaláciou prídavného elektrického ohrievača. Vďaka tomu vykúri miestnosť aj pri vypnutom sporáku. Dekoračný radiátor Luxrad Oval je vyrobený z ocele s práškovým nástrekom. Vďaka tomu si zachová svoj bezchybný vzhľad po dlhú dobu. Biely model sa dá ľahko zladiť s iným kovaním. Pozrite si aj ďalšie dekoračné radiátory v našej ponuke.
- Moderný tvar
- Zapojenie ZDC
- Odolnosť voči tlaku CO 10 bar
- Vysoký vykurovací výkon
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Ohrievač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Luxrad |
| Hĺbka produktu | 100 mm |
| Šírka produktu | 410 mm |
| Výška produktu | 1700 mm |
| séria | Oválny |
| Zahrnuté | Radiátor, sada montážnych konzol |
| Hmotnosť produktu | 31 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Biela RAL 9003 |
| Materiál | Nízko uhlíková oceľ |
| Kód produktu | 5907667852995 |

1850 + recenzí









