DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Kúpeľňové radiátory
- Luxrad Piatto II kúpeľňový radiátor 72,6 x 43 cm čierny
Luxrad Piatto II kúpeľňový radiátor 72,6 x 43 cm čierny
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Luxrad Piatto II kúpeľňový radiátor 72,6 x 43 cm čierny3-7 dní158,97 €129,25 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kúpeľňový radiátor Luxrad Piatto II čierny pôsobí veľmi moderne. Ľahko ho prispôsobíte miestnosti akejkoľvek veľkosti. Výrobok má univerzálne pripojenie - bočné a spodné. Ľahko sa inštaluje a je veľmi výkonný. V našej ponuke nájdete aj ďalšie radiátory Piatto. Skontrolujte dostupné varianty a prispôsobte ich vašej kúpeľni
Vlastnosti a výhody
Zariaďujete kúpeľňu a hľadáte vhodné prvky na inštaláciu vykurovania? Prezentovaný kúpeľňový radiátor Luxrad Piatto II 72,6 x 43 cm čierny splní vaše očakávania z hľadiska funkčnosti a estetických hodnôt. Je vyrobený z nízkouhlíkovej ocele s práškovým nástrekom. Vďaka tomu je štruktúra prvku veľmi odolná a povrch má jednotný náter, ktorý je odolný voči poškriabaniu. Typ povrchovej úpravy zaručuje vysokú estetiku. Matná čierna farba dodáva vykurovaciemu produktu veľmi atraktívny vzhľad. Čierny kúpeľňový radiátor Luxrad Piatto II má vysoký vykurovací výkon. Špeciálne navrhnutá konštrukcia umožňuje pripojenie ohrievača. Prvok sa ľahko montuje pomocou rukovätí a kolíkov, ktoré sú súčasťou súpravy
- Moderný štýl
- Univerzálne spodné a bočné pripojenie
- Vysoký vykurovací výkon
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kúpeľňový radiátor |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Luxrad |
| Hĺbka (cm) | 13,6 cm |
| šírka (cm) | 43 cm |
| výška (cm) | 73 cm |
| séria | Piatto |
| Maximálny pracovný tlak | 7 bar |
| Zahrnuté | radiátor, montážna sada |
| Hmotnosť (kg) | 8,1 kg |
| Farba | Čierna podložka |
| Materiál | Nízko uhlíková oceľ |
| Kód produktu | 5907710983973 |

1850 + recenzí








