DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Kúpeľňové radiátory
- Luxrad Piatto II kúpeľňový radiátor 93,4 x 53 cm čierny
Luxrad Piatto II kúpeľňový radiátor 93,4 x 53 cm čierny
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Luxrad Piatto II kúpeľňový radiátor 93,4 x 53 cm čierny3-7 dní209,13 €170,03 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kúpeľňový radiátor Luxrad Piatto II čierny je ľahko inštalovateľný a zároveň užitočný prvok vykurovacej inštalácie. Zabezpečí optimálnu teplotu vzduchu v miestnosti. Vyznačuje sa moderným štýlom a ľahko sa inštaluje. Sada obsahuje okrem samotného radiátora aj montážne diely. Prezrite si celú škálu produktov série Piatto dostupných v našom obchode
Vlastnosti a výhody
Kúpeľňový radiátor Luxrad Piatto II 93,4 x 53 cm čierny je základným prvkom vykurovacej inštalácie. Tento variant sa vyznačuje vysokou funkčnosťou, moderným dizajnom a vynikajúcim spracovaním. Má vysoký vykurovací výkon a možno ho pripojiť k ohrievaču. Materiál použitý na výrobu je nízkouhlíková oceľ, ktorá má vysokú účinnosť prenosu tepla do miestnosti. Štruktúra bola dokončená práškovou metódou. Lakovanie týmto spôsobom zaručuje jednotný a matný efekt. Kúpeľňový radiátor Luxrad Piatto II čierny vďaka tomu splní vaše očakávania z hľadiska estetických hodnôt. Pohodlím je univerzálne bočné alebo spodné pripojenie. To výrazne zjednodušuje umiestnenie radiátora v miestnosti a montážne práce
- Moderný štýl
- Univerzálne spodné a bočné pripojenie
- Vysoký vykurovací výkon
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kúpeľňový radiátor |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Luxrad |
| Hĺbka (cm) | 13,6 cm |
| šírka (cm) | 53 cm |
| výška (cm) | 94 cm |
| séria | Piatto |
| Maximálny pracovný tlak | 7 bar |
| Zahrnuté | radiátor, montážna sada |
| Hmotnosť (kg) | 12,8 kg |
| Farba | Čierna podložka |
| Materiál | Nízko uhlíková oceľ |
| Kód produktu | 5907710983997 |

1850 + recenzí








