DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Kúpeľňové radiátory
- Luxrad Piatto kúpeľňový radiátor 114 x 53 cm čierny
Luxrad Piatto kúpeľňový radiátor 114 x 53 cm čierny
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Luxrad Piatto kúpeľňový radiátor 114 x 53 cm čierny3-7 dní158,97 €129,25 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierny kúpeľňový radiátor Luxrad Piatto vám pomôže vykúriť interiér. Je to praktický a efektívny produkt s moderným dizajnom. Radiátor môžete namontovať vertikálne, takže ho môžete zavesiť aj na úzku stenu. Taktiež vám dáva možnosť spodného alebo bočného spojenia s rozstupom päťdesiat centimetrov. K radiátoru môžete pripojiť aj elektrický ohrievač
Vlastnosti a výhody
Rozmýšľate nad výberom radiátora do kúpeľne alebo WC? Možno tou správnou voľbou bude kúpeľňový radiátor Luxrad Piatto čierny. Ide o praktický a účinný produkt, ktorý sa postará o to, aby vám po vystúpení zo sprchy už nikdy nebola zima. Radiátor môžete pripojiť k systému ústredného kúrenia zo spodnej alebo bočnej strany. Prezentovaný produkt vám tiež dáva možnosť pripojenia k elektrickému ohrievaču. Kúpeľňový radiátor Luxrad Piatto 114 × 53 cm čierny môžete zavesiť na stenu vďaka držiakom a rozperným hmoždinkám dostupným v súprave. Produkt má výkon šesťstotridsaťjeden wattov – pokiaľ je teplota prívodnej vody sedemdesiatpäť stupňov Celzia. Radiátor je súčasťou rodiny Piatto. Naša ponuka zahŕňa množstvo zástupcov tohto radu
- Výkon 631W
- 6-ročná záruka
- Univerzálne spodné a bočné pripojenie s rozstupom 50 cm
- Dostupné aj iné veľkosti a biela farba
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kúpeľňový radiátor |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Luxrad |
| Hĺbka (cm) | 13,7 cm |
| šírka (cm) | 53 cm |
| výška (cm) | 114,2 cm |
| séria | Piatto |
| Maximálny pracovný tlak | 7 bar |
| Zahrnuté | radiátor, montážna sada |
| Hmotnosť (kg) | 10,6 kg |
| Farba | Čierna matná RAL9005 |
| Materiál | Nízko uhlíková oceľ |
| Kód produktu | 5907710981603 |

1850 + recenzí








