DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Kúpeľňové radiátory
- Luxrad Piatto kúpeľňový radiátor 72,6 x 43 cm biely
Luxrad Piatto kúpeľňový radiátor 72,6 x 43 cm biely
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Luxrad Piatto kúpeľňový radiátor 72,6 x 43 cm biely3-7 dní110,55 €89,88 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Biely kúpeľňový radiátor Luxrad Piatto je dokonalým spôsobom, ako poskytnúť teplo pri kúpaní alebo sprchovaní. Prezentovaný produkt je efektívny a praktický. Dokonale sa hodí do moderných interiérov. Radiátor môžete napojiť na rozvody ústredného kúrenia zospodu aj zboku. K radiátoru môžete pripojiť aj elektrický ohrievač
Vlastnosti a výhody
Kúpeľňový radiátor Luxrad Piatto biely si vyberte, ak hľadáte moderný, praktický a efektívny spôsob vykurovania miestností. Vďaka jednoduchému dizajnu a neutrálnej farbe bude výrobok skvele fungovať v kúpeľni alebo na toalete takmer v akomkoľvek štýle. Radiátor môžete namontovať ľubovoľne - pripojením na ústredné kúrenie zboku alebo zospodu. Máte tiež možnosť pripojiť k nemu elektrický ohrievač. Kúpeľňový radiátor Luxrad Piatto 72,6 × 43 cm biely pripevníte na stenu pomocou priložených konzol a hmoždiniek. Produkt má výkon tristodvadsaťšesť wattov, ktorý sa dosahuje pri teplote napájacej vody 75 stupňov Celzia. Produkt pochádza zo série Piatto, v našej ponuke sú početní zástupcovia tejto rady
- Výkon 326W
- 6-ročná záruka
- Univerzálne spodné a bočné pripojenie s rozstupom 50 cm
- Dostupné aj iné veľkosti a čierna farba
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kúpeľňový radiátor |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Luxrad |
| Hĺbka (cm) | 13,7 cm |
| šírka (cm) | 43 cm |
| výška (cm) | 72,6 cm |
| séria | Piatto |
| Maximálny pracovný tlak | 7 bar |
| Zahrnuté | radiátor, montážna sada |
| Hmotnosť (kg) | 6,3 kg |
| Farba | Biela RAL9003 |
| Materiál | Nízko uhlíková oceľ |
| Kód produktu | 5907710981597 |

1850 + recenzí








