DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Kúpeľňové radiátory
- Luxrad Piatto kúpeľňový radiátor 72,6 x 43 cm čierny
Luxrad Piatto kúpeľňový radiátor 72,6 x 43 cm čierny
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Luxrad Piatto kúpeľňový radiátor 72,6 x 43 cm čierny3-7 dní110,55 €89,88 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierny kúpeľňový radiátor Luxrad Piatto je nie veľmi široký, praktický a efektívny výrobok, ktorý je možné namontovať vertikálne na stenu. Je vybavená univerzálnym spodným a bočným pripojením s rozstupom päťdesiat centimetrov. Jednoduchý dizajn a módne farby ho predurčujú do očarujúcich, priemyselných a moderných kúpeľní a toaliet.
Vlastnosti a výhody
Čierny kúpeľňový radiátor Luxrad Piatto je príkladom praktického, účelného a moderného dizajnu. Vďaka nej budete vo vašej kúpeľni či toalete vždy zahalení do príjemného tepla. Produkt funguje skvele v malých miestnostiach. Jeho skromné rozmery a vertikálna inštalácia znamenajú, že nezaberie veľa miesta. Môžete ho namontovať aj na úzku stenu. Radiátor môžete pripojiť na ústredné kúrenie zo spodnej alebo bočnej strany. Na tento účel vám poslúžia madlá a rozširujúce hmoždinky, ktoré sú súčasťou súpravy. Kúpeľňový radiátor Luxrad Piatto 72,6 × 43 cm čierny je výrobok s výkonom tristodvadsaťšesť wattov, ktorý dosahuje, ak má prívodná voda teplotu sedemdesiatpäť stupňov Celzia. Radiátor je súčasťou rodiny Piatto
- Výkon 326W
- 6-ročná záruka
- Univerzálne spodné a bočné pripojenie s rozstupom 50 cm
- Dostupné aj iné veľkosti a biela farba
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kúpeľňový radiátor |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Luxrad |
| Hĺbka (cm) | 13,7 cm |
| šírka (cm) | 43 cm |
| výška (cm) | 72,6 cm |
| séria | Piatto |
| Maximálny pracovný tlak | 7 bar |
| Zahrnuté | radiátor, montážna sada |
| Hmotnosť (kg) | 6,3 kg |
| Farba | Čierna matná RAL9005 |
| Materiál | Nízko uhlíková oceľ |
| Kód produktu | 5907710981580 |

1850 + recenzí









