DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Kúpeľňové radiátory
- Luxrad Piatto kúpeľňový radiátor 93,4 x 53 cm biely
Luxrad Piatto kúpeľňový radiátor 93,4 x 53 cm biely
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Luxrad Piatto kúpeľňový radiátor 93,4 x 53 cm biely3-7 dní145,77 €118,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kúpeľňový radiátor Luxrad Piatto cm white je moderný, efektívny a praktický výrobok. Vertikálne ho namontujete na stenu. Univerzálne spodné a bočné pripojenia s rozstupom päťdesiat centimetrov poskytujú široké možnosti inštalácie. Môžete k nemu pripojiť ohrievač. S týmto radiátorom zabezpečíte príjemné teplo v kúpeľni a WC
Vlastnosti a výhody
Kúpeľňový radiátor Luxrad Piatto 93,4 × 53 cm biely je výrobok s moderným dizajnom a neutrálnymi farbami, vďaka ktorým sa hodí do kúpeľní a toaliet v akomkoľvek usporiadaní. Výkon päťsto šestnásť wattov dosahovaný pri teplote prívodnej vody 75 stupňov Celzia z neho robí ideálnu voľbu pre malé miestnosti. Môžete k nemu pripojiť ohrievač. Radiátor môžete namontovať v ľubovoľnej výške. Máte možnosť spodného alebo bočného pripojenia. Produkt môžete pripevniť na stenu pomocou konzol a hmoždiniek, ktoré sú súčasťou súpravy. Biely kúpeľňový radiátor Luxrad Piatto je vyrobený z nízkouhlíkovej ocele s práškovým nástrekom. Na radiátor sa vzťahuje šesťročná záruka. Výrobok patrí do rodiny radiátorov Piatto
- Výkon 516W
- 6-ročná záruka
- Univerzálne spodné a bočné pripojenie s rozstupom 50 cm
- Dostupné aj iné veľkosti a čierna farba
- Možnosť pripojenia ohrievača
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kúpeľňový radiátor je suchý |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Luxrad |
| Hĺbka (cm) | 13,7 cm |
| šírka (cm) | 53 cm |
| výška (cm) | 93,4 cm |
| séria | Piatto |
| Maximálny pracovný tlak | 7 bar |
| Orientácia | Vertikálne |
| Umiestnenie predajne | Zospodu alebo v rohu |
| Zahrnuté | radiátor, montážna sada |
| Hmotnosť (kg) | 82 kg |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907710981573 |

1850 + recenzí








