DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Kúpeľňové radiátory
- Luxrad Piatto kúpeľňový radiátor 93,4 x 53 cm čierny
Luxrad Piatto kúpeľňový radiátor 93,4 x 53 cm čierny
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Luxrad Piatto kúpeľňový radiátor 93,4 x 53 cm čierny3-7 dní145,77 €118,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierny kúpeľňový radiátor Luxrad Piatto je moderné, praktické a efektívne riešenie. Výrobok je možné pripojiť k systému ústredného kúrenia zhora alebo zboku. Spoj má rozstup päťdesiat centimetrov. Vďaka jednoduchému dizajnu a čiernej farbe bude radiátor vyzerať skvele v modernej, industriálnej alebo glamour kúpeľni.
Vlastnosti a výhody
Čierny kúpeľňový radiátor Luxrad Piatto je praktickým, efektívnym a pohodlným riešením do malých miestností. Malé rozmery výrobku znamenajú, že nezaberie veľa miesta. Vertikálne usporiadanie a možnosť spodného alebo bočného pripojenia uľahčuje jeho inštaláciu. Stabilitu konštrukcie zavesenej na stenu dosiahnete použitím konzol a rozperných hmoždiniek, ktoré sú súčasťou súpravy. Čierny kúpeľňový radiátor Luxrad Piatto 93,4 × 53 cm je vyrobený z práškovo lakovanej nízkouhlíkovej ocele. Radiátor má výkon päťsto šestnásť wattov. Prezentovaný produkt je jedným z radiátorov rady Piatto. Z tejto série sme pripravili veľký výber radiátorov. Výrobca poskytuje na svoj výrobok šesťročnú záruku. Ak hľadáte radiátor v inej farbe alebo s inými rozmermi, pozrite si našu ponuku
- Výkon 516W
- 6-ročná záruka
- Univerzálne spodné a bočné pripojenie s rozstupom 50 cm
- Dostupné aj iné veľkosti a biela farba
- Možnosť pripojenia ohrievača
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kúpeľňový radiátor je suchý |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 6 rokov |
| Marka | Luxrad |
| Hĺbka (cm) | 13,7 cm |
| šírka (cm) | 53 cm |
| výška (cm) | 934 cm |
| séria | Piatto |
| Maximálny pracovný tlak | 7 bar |
| Orientácia | Vertikálne |
| Umiestnenie predajne | Zospodu alebo v rohu |
| Zahrnuté | radiátor, montážna sada |
| Hmotnosť (kg) | 82 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907710981627 |

1850 + recenzí








