DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Pôdy a substráty
- Luxusná mletá borovicová kôra 80 l
Luxusná mletá borovicová kôra 80 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Luxusná mletá borovicová kôra 80 l3-7 dní9,23 €7,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Borovicová kôra je organický materiál používaný ako mulč na pestovanie rastlín v záhrade. Nielenže pôsobí esteticky, ale zároveň izoluje pôdu pred stratou vody, uvoľňuje do pôdy minerály a v zime chráni koreňový systém rastlín pred premrznutím. Zabraňuje tiež šíreniu buriny, vďaka čomu záhrada vyzerá skvele.
Vlastnosti a výhody
Borovicová kôra je materiál na mulčovanie pôdy v záhradách. Nielenže pôsobí esteticky, ale vytvára aj výborné podmienky pre pestovanie rastlín. Veľmi dobre izoluje pôdu proti strate vlahy a zároveň umožňuje koreňom dýchať. Prírodný materiál pomaly uvoľňuje minerály, takže rastliny nevyžadujú veľké množstvo umelých hnojív. Chráni koreňový systém pred premrznutím v zime a dodatočne chráni rastliny pred niektorými škodcami a hubami, ktoré nemajú prístup do pôdy. Vďaka kôre sa burina nerozšíri na záhonoch ani pod okrasnými kríkmi. Prírodný materiál neobsahuje žiadne nebezpečné zložky. Zatraktívňuje vzhľad záhrady - mulč je dokonalým pozadím pre kvety v záhonoch, skalkách a záhonoch.
- Granulácia: 0 - 60 mm
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Štiepky z kôry |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Marka | Komplexné |
| Hrúbka aplikácie | 40 mm |
| Pokrytie | 2 m² |
| Typ kontajnera | Taška |
| Objem | 80 l |
| Zloženie | 100% kôra z mäkkého dreva |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Farba | Prirodzené |
| Biologicky odbúrateľný | Biologicky odbúrateľný |
| Bezpečnostné informácie | Držte mimo dosahu detí. |
| Pokyny na skladovanie | Výrobok by sa mal skladovať na suchom, chladnom a tienenom mieste. Treba ho chrániť pred poveternostnými vplyvmi. Výrobok by sa mal skladovať v tesne uzavretej nádobe, mimo dosahu detí. |
| Vhodné ročné obdobie | Celý rok |
| Šírka nádoby | 400 mm |
| Približná hmotnosť | 15 kg |
| Kód produktu | 5908283319022 |

1850 + recenzí









