DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná technika
- Nožnice na živý plot
- MacAllister elektrické nožnice na živý plot 700 W 70 cm
MacAllister elektrické nožnice na živý plot 700 W 70 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
MacAllister elektrické nožnice na živý plot 700 W 70 cm3-7 dní110,55 €89,88 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Elektrické nožnice na živý plot MacAllister vám umožňujú rýchlo ostrihať veľké plochy kríkov. Dlhá čepeľ vám pomôže vyrovnať živý plot a vytvorí jednotnú plochu plotu. Antivibračný systém vám uľahčí prácu a spresní vaše pohyby. Naša ponuka zahŕňa plotostrihy MacAllister vybavené rôznymi zdrojmi energie
Vlastnosti a výhody
Elektrický plotostrih MacAllister 700 W 70 cm je nástroj na vyrovnanie povrchu živého plotu. Vďaka dĺžke čepele až 70 cm dokáže rýchlo pokryť veľkú plochu. Dobré vyváženie konštrukcie, ergonomická rukoväť a antivibračný systém vám umožnia pracovať rýchlo a bezpečne. Elektrické nožnice na živý plot MacAllister majú celkovú dĺžku 124,5 cm. Získate tak väčší dosah ruky, čo vám umožní rezať bez námahy. Práca s nimi je pohodlná, pretože sú tichšie a ľahšie ako ich spaľovacie náprotivky. Nevyžadujú ani nabíjanie či tankovanie – stačí vám prístup k elektrickej zásuvke. Výrobok sa vyznačuje kvalitným spracovaním a pevnou konštrukciou, čo potvrdzuje záruka na dvojročnú dobu používania
- Jednoduché použitie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nožnice na živý plot |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Mac Allister |
| Dĺžka kábla | 0,25 m |
| Dĺžka čepele | 700 mm |
| Dĺžka produktu | 1245 mm |
| Maximálny priemer rezu | 27 mm |
| Vzdialenosť medzi zubami | 28 mm |
| Šírka produktu | 210 mm |
| Výkon rezania | 27 mm |
| Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE | Na ktoré sa vzťahujú predpisy WEEE |
| Systém tlmenia vibrácií | Antivibračný systém |
| Typ rukoväte | Pogumované |
| Typ napájania | Elektrické |
| Bezkefkový | Kefa |
| Výstupný výkon | 700 W |
| Napájacie napätie | 230 - 240 V |
| Káblové/bezdrôtové | Drôt |
| Kód produktu | 5059340240138 |

1850 + recenzí









