DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná technika
- Príslušenstvo a diely
- Magnetické lano 20 m Worx
Magnetické lano 20 m Worx
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Magnetické lano 20 m Worx3-7 dní77,48 €63 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Magnetický kábel Worx je nevyhnutnosťou pri kúpe kosačiek na trávu. Táto čiara sa používa na označenie plochy trávnika, ktorú má zariadenie kosiť. Lano je vyrobené z odolného materiálu. Môže byť použitý v každej záhrade bez ohľadu na jej veľkosť. Šnúru môžete jednoducho umiestniť na terén s rôznymi tvarmi.
Vlastnosti a výhody
Nie ste fanúšikom kosenia? Alternatívou sú pre vás zariadenia, ktoré trávu kosia samé. Ak však už máte pojazdnú kosačku na trávu Worx, potrebujete ešte jednu položku. 20 m magnetický kábel Worx je produkt, ktorý je kompatibilný so zariadeniami tejto značky. Lano vám umožňuje určiť plochu trávnika, ktorý sa má kosiť. Nemusíte sa preto obávať, že by plot prestal prístroj ďalej fungovať. Magnetický kábel Worx je vyrobený z ABS plastu. Vďaka tomu je výrobok pevný a odolný. Využitie nájde v každej záhrade. Dvadsať metrov lana vám umožní obkolesiť aj väčšie plochy vrátane záhrad nepravidelného tvaru. Predajne Castorama ponúkajú aj ďalšie príslušenstvo ku kosačkám.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Limitujúca súprava príslušenstva pre robotické kosačky na trávu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Marka | Worx |
| Dĺžka produktu | 2000 mm |
| Šírka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 220 mm |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane upevňovacích prvkov a spojov |
| Hmotnosť produktu | 2200 g |
| Farebná skupina | čierna |
| Materiál | Magnetický kov |
| Kompatibilita | Jazdecké kosačky Worx |
| Kód produktu | 6924328322689 |

1850 + recenzí








