DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Domáca elektronika
- Zásuvky a konektory
- Magnusson organizér s 2 zásuvkami
Magnusson organizér s 2 zásuvkami
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Magnusson organizér s 2 zásuvkami3-7 dní55,90 €45,45 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
Dvojzásuvková skrinka na náradie Magnusson je ideálna na organizovanie a skladovanie malých dielov a príslušenstva. Skrinku na náradie so zásuvkou možno umiestniť na iný prvok v strede systému a stále je ľahko prístupná. Kompatibilné so systémom Magnusson Stakkur. Maximálne zaťaženie 5 kg na zásuvku. 5-ročná záruka
- Sklopná rukoväť
- Kovové patentky
- Kompatibilné so systémom Magnusson Stakkur
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Komoda so zásuvkovým systémom |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Kus |
| záruka výrobcu | 5 rokov |
| Marka | Magnusson |
| Dĺžka produktu | 542 mm |
| Šírka produktu | 310 mm |
| Výška produktu | 185 mm |
| Podrobnosti o záruke | 5 rokov |
| séria | Stakkur |
| Typ produktu, ktorý sa má skladovať | Skrinky na náradie |
| Typ rukoväte | Skladanie |
| Počet priehradiek | 32 |
| Maximálne zaťaženie | 10 kg |
| Blokovací mechanizmus | Kovové patentky |
| Možnosť blokovania | So zámkom |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Žiadna odolnosť voči poveternostným vplyvom |
| Hmotnosť produktu | 4,22 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | čierna |
| Materiál rukoväte | ABS plast a polypropylén (PP) |
| Kód produktu | 5059340718156 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











