DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Náradie na renováciu
- Kelny, varechy
- Magnusson trapézová štuková stierka 190 mm
Magnusson trapézová štuková stierka 190 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Magnusson trapézová štuková stierka 190 mm3-7 dní14,23 €11,57 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Trapézová štuková stierka Magnusson je nástroj vyrobený z vysoko kvalitných materiálov. Ovplyvňujú trvanlivosť a pevnosť príslušenstva. Tento produkt je tiež bezpečný na používanie. Pohodlie určuje ergonomická rukoväť. Stierku využijete pri realizácii plánovaných dokončovacích prác v budove aj mimo nej.
Vlastnosti a výhody
Plánujete rekonštrukčné práce alebo staviate dom? Takže budete potrebovať dobré nástroje. Jednou z nich je trapézová štuková stierka Magnusson 190 mm. Jeho hlavnou úlohou je nanášať a vyhladzovať husté stavebné materiály. Tento výrobok je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov. Použitie ocele zaisťuje vysokú odolnosť a pevnosť tohto nástroja. Trapézová štuková stierka Magnusson má ergonomickú rukoväť. Vďaka tomu je práca s nástrojom oveľa jednoduchšia a pohodlnejšia. Ide o bezpečný produkt, ktorý ochráni vaše prsty pred maltou. Potrebujete aj ďalšie nástroje na dokončenie zvyšku práce? Sortiment predajní Castorama zahŕňa všetko potrebné náradie a stavebnú chémiu potrebnú pre murárske práce.
- Ergonomická mäkká rukoväť zaisťujúca väčší komfort a presnosť práce
- Chránič prstov chráni pred odtlačkami prstov a maltovými škvrnami
- Umožňuje zhutňovať tehly bez rizika ich poškodenia
- Bezpečný
- Vysoko kvalitné materiály
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Lichobežníková stierka |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | Život |
| Marka | Magnusson |
| Dĺžka čepele | 190 mm |
| Šírka čepele | 110 mm |
| Typ rukoväte | Ergonomický |
| Typ spracovania | Leštené a lakované |
| Rukoväť s/bez krytu | Rukoväť s krytom |
| Hmotnosť produktu | 210 g |
| Materiál rukoväte | TPR |
| Shell | Lakované |
| Povrchová úprava | Leštené |
| Kód produktu | 5059340002583 |

1850 + recenzí











