DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradné náradie
- Lopaty a vidly
- Malé hrable na lístie Fiskars QuikFit
Malé hrable na lístie Fiskars QuikFit
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Malé hrable na lístie Fiskars QuikFit3-7 dní28,77 €23,39 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tieto malé hrable na lístie sú ideálne pre všetky zákutia a úzke priechody. Hodia sa na rukoväte zo série QuikFit™ - možno ich jednoducho nainštalovať a používať zameniteľné s inými hrotmi. Hrable sú vyrobené z odolného a pružného materiálu, vďaka ktorému ohýbanie zubov nemá za následok ich okamžité zničenie.
Vlastnosti a výhody
Každý, kto záhradkárči, vie, že jedny hrable nestačia. Je lepšie mať niekoľko kusov s rôznou funkčnosťou. Aby ste ušetrili peniaze a miesto, môžete si kúpiť aj jeden hriadeľ a niekoľko náhradných hrotov. Prezentované hrable na lístie sú na tento účel ako stvorené a možno ich kombinovať s vybranou násadou ako súčasť systému QuikFit™. Majú 11 flexibilných zubov vyrobených z odolného a ohybu odolného materiálu. Hrable sa vyznačujú malou šírkou, preto sa výborne hodia na ťažko dostupné miesta, všetky zákutia alebo medzi husté porasty. Ide o malý a šikovný kus zariadenia, bez ktorého si len ťažko vieme predstaviť efektívnu prácu v záhrade. Pozrite si aj ďalšie QuikFit™ hroty a násady a dokončite súpravu, ktorá dokonale vyhovuje vašim potrebám.
- So systémom QuikFit™, ktorý umožňuje rýchlu výmenu hriadeľa
- Na hrabanie na úzkych a ťažko dostupných miestach
- Malý a šikovný
- 11 mäkkých a flexibilných zubov vyrobených z vysoko kvalitného materiálu PBT (odolný voči ohybu)
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Hrable |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka produktu | 410 mm |
| Dĺžka hriadeľa | 845 mm |
| Šírka produktu | 220 mm |
| séria | QuikFit™ |
| Počet zubov | 11 |
| Materiál | Polybutyléntereftalát (PBT) |
| Kompatibilita | Séria Fiskars QuickFit |
| Kód produktu | 6411501355515 |

1850 + recenzí








