DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Čerpadlá a nádrže
- Malec pompy.pl MG4 100 l hydrofórna súprava
Malec pompy.pl MG4 100 l hydrofórna súprava
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Malec pompy.pl MG4 100 l hydrofórna súprava3-7 dní338,06 €274,85 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hydroforová súprava MG4 je určená na čerpanie čistej vody bez chemicky agresívnych látok - možno ju použiť v domácnostiach, na záhradkách, v letných domoch a pod. Vyznačuje sa pevnou konštrukciou a tichou prevádzkou. Sada obsahuje viacstupňové čerpadlo s príslušenstvom a veľkokapacitný tlakový zásobník.
Vlastnosti a výhody
Súprava na zvýšenie tlaku MG4 je určená na čerpanie čistej vody. Skladá sa z viacstupňového čerpadla MG4, príslušenstva a veľkokapacitnej tlakovej nádoby. Vyznačuje sa tichým chodom, ktorý zaisťuje komfort používania. Dokáže prečerpať vodu, ktorá neobsahuje abrazívne, vláknité, pevné ani chemicky agresívne látky – perfektne sa hodí pre použitie v domácnostiach, ako aj v rodinných a viacgeneračných domoch. Súpravu využijete aj v záhradníctve - na väčších farmách aj na menších pozemkoch. Poskytuje vysokú účinnosť. Jeho pevná konštrukcia je odolná voči poškodeniu a umožňuje dlhodobú prevádzku. Jednoduché použitie znamená, že to zvládnete sami.
- Vysoký výkon a zdvíhanie
- Hriadeľ a telo vyrobené z nehrdzavejúcej ocele
- Zabudovaný tepelný spínač, ktorý chráni motor pred príliš vysokými teplotami
- Tichá prevádzka
- Pevná konštrukcia
- Určené na čerpanie čistej, studenej vody
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Pumpa |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Malec pompy.pl |
| Hĺbka produktu | 460 mm |
| Maximálna hĺbka ponorenia | 7 m |
| Maximálna sacia výška | 7 m |
| Maximálna výška zdvihu čerpadla | 48 m |
| Veľkosť pripojenia (imperiálne jednotky) | 1" |
| Šírka produktu | 700 mm |
| Výška produktu | 810 mm |
| Druh paliva | Elektrina |
| Typ čerpadla | Pre čistú vodu |
| Typ motora | Elektrické |
| Maximálna teplota vody | 35 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 4,8 baru |
| Minimálna teplota vody | 1 °C |
| Farebná skupina | Modrá |
| Kapacita | 100 l |
| Hmotnosť produktu | 28,7 kg |
| Kód produktu | 5907695670066 |

1850 + recenzí








