DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Čerpadlá a nádrže
- Malec pompy.pl povrchové čerpadlo JET100A
Malec pompy.pl povrchové čerpadlo JET100A
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Malec pompy.pl povrchové čerpadlo JET100A3-7 dní118,80 €96,59 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Povrchové čerpadlo Malec pompy.pl JET100A má liatinové telo odolné voči poškodeniu a obežné koleso vyrobené z odolného technopolyméru. Tieto materiály a pevná a odolná konštrukcia zaručujú spoľahlivú prevádzku. Zariadenie je tiché, jednostupňové čerpadlo pre univerzálne použitie. V našom sortimente nájdete aj ďalšie modely čerpadiel
Vlastnosti a výhody
Povrchové čerpadlo Malec pompy.pl JET100A vám pomôže zásobovať váš dom alebo záhradu studenou pitnou a úžitkovou vodou. Ako funkčný hydrofór bude fungovať, ak ho nainštalujete na expanznú nádrž a vybavíte ho vhodnou automatizáciou. Môžete ho použiť aj vtedy, keď nemáte prístup k nádržke na vodu. Potom všetko, čo musíte urobiť, je použiť tlakový spínač a príslušné ovládače na výmenu nádrže (napr. Autopress). V tomto prípade sa zariadenie zapne, keď otočíte kohútik. Povrchové čerpadlo Malec pompy.pl JET100A má obežné koleso vyrobené z odolného technopolyméru a teleso z liatiny odolné voči poraneniu. Jeho pevná konštrukcia a dobré prevádzkové parametre vám zabezpečia spokojnosť z používania spoľahlivého zariadenia
- Tiché jednostupňové čerpadlo
- Vysoká účinnosť samonasávania
- Univerzálne použitie
- Liatinové telo odolné voči poškodeniu
- Rotor vyrobený z odolného techno-polyméru
- Kompaktný dizajn
- Pevná a odolná konštrukcia
- Výkon: 3240 l/h
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Malec pompy.pl |
| Hĺbka produktu | 210 mm |
| Šírka produktu | 220 mm |
| Výška produktu | 480 mm |
| Frekvencia | 0 MHz |
| Maximálny pracovný tlak | 4,8 baru |
| Hmotnosť produktu | 15 kg |
| Kód produktu | 5907695671759 |

1850 + recenzí








