DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Čerpadlá a nádrže
- Malec pompy.pl Súprava na zvýšenie tlaku MG4 80 l
Malec pompy.pl Súprava na zvýšenie tlaku MG4 80 l
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Malec pompy.pl Súprava na zvýšenie tlaku MG4 80 l3-7 dní312,10 €253,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hydroforová súprava pre produkt, ktorý vám umožní udržiavať správny tlak vody vo vodovodnom systéme budovy. Uplatní sa nielen v rodinných domoch či viacrodinných domoch, ale aj na farmách a v záhradníctve. Bude to neoceniteľné zariadenie, ak je budova zásobovaná vodou, napríklad zo studne.
Vlastnosti a výhody
Tu prezentovaný hydroforový set nájde uplatnenie nielen v rodinných a viacrodinných domoch, ale aj na farmách a v záhradníctve. Jeho použitie zabezpečí a udrží správny tlak vo vodovodnom systéme budovy. Vďaka tomu si zaistíte pohodlie a neustály prístup k vode vo vašej domácnosti alebo farme. Výrobok bude určite neoceniteľný, ak sa do objektu privádza voda zo studne. Charakteristickým znakom súpravy je jednoduché ovládanie a tichý a efektívny chod. Je určený na čerpanie čistej vody. Na jej výrobu boli navyše použité pevné materiály, takže zostava vám bude určite slúžiť v dobrom a bezporuchovom stave dlhé roky.
- Vysoký výkon a zdvíhanie
- Hriadeľ a telo vyrobené z nehrdzavejúcej ocele
- Zabudovaný tepelný spínač, ktorý chráni motor pred príliš vysokými teplotami
- Tichá prevádzka
- Pevná konštrukcia
- Určené na čerpanie čistej, studenej vody
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Pumpa |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Malec pompy.pl |
| Hĺbka produktu | 480 mm |
| Maximálna hĺbka ponorenia | 7 m |
| Maximálna sacia výška | 7 m |
| Maximálna výška zdvihu čerpadla | 48 m |
| Veľkosť pripojenia (imperiálne jednotky) | 1" |
| Šírka produktu | 640 mm |
| Výška produktu | 810 mm |
| Druh paliva | Elektrina |
| Typ čerpadla | Pre čistú vodu |
| Typ motora | Elektrické |
| Maximálna teplota vody | 35 °C |
| Maximálny pracovný tlak | 4,8 baru |
| Minimálna teplota vody | 1 °C |
| Farebná skupina | Modrá |
| Kapacita | 80L |
| Hmotnosť produktu | 26,9 kg |
| Kód produktu | 5907695670059 |

1850 + recenzí








