DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Čerpadlá a nádrže
- Malec ponorné čerpadlo pompy.pl 3QGD1,2-50 0,75 kW
Malec ponorné čerpadlo pompy.pl 3QGD1,2-50 0,75 kW
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Malec ponorné čerpadlo pompy.pl 3QGD1,2-50 0,75 kW3-7 dní164,25 €133,54 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ponorné čerpadlo Malec pompy.pl 3QGD je kompaktné zariadenie ideálne pre úzke studne. Z výroby je vybavené káblom dlhým 40 m, ale maximálna výška zdvihu vody je 109 m. Nerezový plášť motora a hydrauliky zabezpečuje dlhú životnosť čerpadla. Môžete ho použiť v studni s malým prítokom
Vlastnosti a výhody
Čerpadlo do hlbokých studní Malec pompy.pl 3QGD1.2-50 0,75 kW bude dobre fungovať v studniach s nízkym prítokom, pretože má nízku účinnosť. Konštrukcia používa namiesto obežných kolies rotujúce vreteno, takže pomocou motora s nízkym výkonom produkt efektívne čerpá vodu z veľkých hĺbok. Vďaka tomu znížite spotrebu energie potrebnej na prevádzku zariadenia. Vďaka nízkej účinnosti je možné ho použiť aj v studniach s nízkym prítokom. Ponorné čerpadlo Malec pompy.pl 3QGD je určené na čerpanie čistej, studenej a sladkej vody. Má nerezový plášť motora a hydrauliky, čo zaručuje dlhoročnú bezporuchovú prevádzku zariadenia. Kompaktný dizajn a malý priemer umožňujú jeho použitie v úzkych studniach. V našej ponuke nájdete aj iné modely čerpadiel
- Kompaktné čerpadlo s malým priemerom (75 mm)
- Ideálne pre úzke vŕtanie
- Vysoký výtlačný tlak
- Vysoká kvalita
- Nasávací bod je umiestnený vysoko nad dnom
- Dlhá životnosť a tichý chod
- Maximálna výška zdvihu vody: 109 m
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Malec pompy.pl |
| Dĺžka kábla | 40 m |
| Hĺbka produktu | 110 mm |
| Maximálna hĺbka ponorenia | 20 m |
| Veľkosť pripojenia (imperiálne jednotky) | 1" |
| Šírka produktu | 210 mm |
| Výška produktu | 700 mm |
| Frekvencia | 0 MHz |
| Maximálna teplota vody | 35 °C |
| Minimálna teplota vody | 1 °C |
| Hmotnosť produktu | 12 kg |
| Kód produktu | 5907695671674 |

1850 + recenzí









