DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Nástenné svietidlá
- Mars 1-svetlo E27 nástenné svietidlo čierna / zlatá
Mars 1-svetlo E27 nástenné svietidlo čierna / zlatá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mars 1-svetlo E27 nástenné svietidlo čierna / zlatá3-7 dní37,72 €30,67 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Čierno/zlatá nástenná lampa Mars E27 je vyrobená z lakovanej ocele. Model je odolný voči deformácii. Hladký povrch nástenného svietidla ľahko vyčistíte. Čierno-zlatý produkt sa bude dobre hodiť do moderných, elegantných a industriálnych interiérov. Model vám poslúži v kancelárii, predsieni alebo spálni.
Vlastnosti a výhody
Nástenné svietidlo Mars 1-light E27 čierna/zlatá sa vyznačuje minimalistickým dizajnom. Tienidlo s jednoduchým tvarom sa bude skvele hodiť do moderného aranžmánu. K elegantnému dekoru sa hodí aj kombinácia čiernej a zlatej. Produkt vám umožní diverzifikovať priemyselné usporiadanie miestnosti. Nástenné svietidlo je vyrobené z lakovanej ocele. Model série Mars má hladký povrch, takže s jeho čistením nebude problém. Výrobok je odolný voči deformácii, takže si dlho zachová svoj estetický vzhľad. Čierno/zlatá nástenná lampa Mars E27 vám umožňuje pripojiť energeticky úspornú žiarovku. Pomôže vám to znížiť účty za elektrinu. Nástenné svietidlo využijete v aranžmáne spálne, pracovne alebo haly.
- Odolný voči deformácii
- Ľahko sa udržiava v čistote
- Možnosť inštalácie energeticky úsporných svetelných zdrojov
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Svietidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 240 mm |
| Hĺbka produktu | 150 mm |
| Šírka produktu | 180 mm |
| séria | Mars |
| Počet svetelných zdrojov | 1 |
| Maximálny výkon žiarovky | 60 W |
| Montáž závitu žiarovky | Edisonova zásuvka (E27) |
| Vrátane žiarovky | Žiadna žiarovka súčasťou balenia |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Čierne zlato |
| Materiál | oceľ |
| Shell | Lakované |
| Štýl | Loft |
| Kód produktu | 5907554416248 |

1850 + recenzí








