DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Postrekovače a pištole
- Mikropostrekovač 10 ks.
Mikropostrekovač 10 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mikropostrekovač 10 ks.3-7 dní9,23 €7,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Mikropostrekovač je jedným z najdôležitejších prvkov povrchového zavlažovacieho systému. Vďaka nemu je zelená plocha správne zvlhčená a zásobená vodou. Riešenie je navyše pohodlné a zbaví vás povinnosti polievať celý pozemok sami. Prezrite si našu ponuku, ktorá zahŕňa sériu Rainjet a celý rad produktov na vytváranie inštalácií.
Vlastnosti a výhody
Nezáleží na tom, či si závlahový systém nainštalujete do domácej záhrady, na pozemok alebo na firemný pozemok. V každej z týchto situácií budete potrebovať mikropostrekovač, čo je prvok umiestnený na povrchu. Efekt jemného dažďa poskytne oblasti dostatok vody, ale bez okamžitého zaťažovania trávnika alebo kvetov. Takto budú môcť postupne čerpať vodu zo zariadenia. Mikropostrekovač je vyrobený z plastu. Materiál je odolný voči rôznym poveternostným vplyvom, teplotám a poškodeniu. Navyše je vodeodolný, takže sa nemusíte báť straty vody cez všelijaké zákutia. Môžete ho jednoducho namontovať na hlavné potrubie, prívodné potrubie alebo predĺženia. Zabezpečuje dokonalú a rovnomernú distribúciu vody na obdĺžnikovej ploche.
- Jednoduchá montáž
- Vodeodolný
- 2 roky záruka
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Mikropostrekovač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 10 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Claber |
| Pokrytie | 6,8 m² |
| Priemer produktu | 14 mm |
| Výška produktu | 30 mm |
| séria | Rainjet |
| Hmotnosť produktu | 19 g |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 8000625912575 |

1850 + recenzí









