DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Postrekovače a pištole
- Mikropostrekovač 180 stupňov 10 ks.
Mikropostrekovač 180 stupňov 10 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mikropostrekovač 180 stupňov 10 ks.3-7 dní9,23 €7,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Mikropostrek so širokým záberom bude mimoriadne užitočným zariadením vo vašej záhrade. Malý prvok závlahového systému vás odbremení od zálievky a zabezpečí rastlinám optimálny a pravidelný prístup k vode. Bol navrhnutý a vyrobený podľa najvyšších štandardov. Navyše sa ľahko skladá. Skontrolujte, aké ďalšie inštalačné prvky nájdete v sérii Rainjet.
Vlastnosti a výhody
Chcete, aby bol trávnik vo vašej záhrade sviežo zelený a bohatý na kvetenstvo? Uistite sa, že sú správne a rovnomerne hydratované. 180-stupňový mikropostrekovač je malé zariadenie, ktoré sa postará o vaše záhradné povinnosti. Efekt jemného dažďa jemne zavlažuje vaše rastliny vo vami zvolenom čase a frekvencii. Široký uhol šírenia vody pokryje polkruhový povrch. Je určený na inštaláciu do prívodného potrubia, hlavného potrubia alebo na stabilné nadstavce tesne nad hlavou. Mikropostrekovač je vyrobený z odolného plastu. Materiál je vysoko odolný voči rôznym poveternostným vplyvom a poškodeniu. Ďalšou výhodou je jednoduchá montáž na linke. Ak hľadáte praktické a funkčné riešenie, tento zavlažovač splní vaše požiadavky.
- Vodeodolný
- Jednoduchá montáž
- 2 roky záruka
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Mikro postrekovač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 10 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Claber |
| Pokrytie | 10 m² |
| Priemer produktu | 14 mm |
| Výška produktu | 30 mm |
| séria | Rainjet |
| Hmotnosť produktu | 19 g |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 8000625912551 |

1850 + recenzí









