DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Postrekovače a pištole
- Mikropostrekovač 90 stupňov 10 ks.
Mikropostrekovač 90 stupňov 10 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mikropostrekovač 90 stupňov 10 ks.3-7 dní9,23 €7,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Mikropostrekovač je najjednoduchší a pohodlný spôsob, ako zabezpečiť optimálne zavlažovanie v akejkoľvek oblasti s trávnikom alebo rastlinami. Vyniká pevnou konštrukciou a estetickým spracovaním. Navyše sa ľahko skladá. Môžete ho priradiť k ostatným inštalačným komponentom zo série Rainjet. Skontrolujte a doplňte zostavu, ktorá pokryje veľkosť vášho pozemku.
Vlastnosti a výhody
Plánujete inštaláciu závlahového systému alebo modernizáciu existujúceho? Na pomoc vám príde 90-stupňový mikropostrekovač, ktorý je zodpovedný za efektívne rozvádzanie vody do širokého okolia. Takto bude trávnik aj ostatné kvitnúce rastliny zalievané rovnomerne vo vami určených časoch. Efekt jemného dažďa umožní vode postupne vsakovať do zeme bez nadmerného zaťaženia. Ľahko ho namontujete na hlavné potrubie, prívodné potrubie alebo na stabilne umiestnený nástavec. Materiál použitý pri výrobe je zodpovedný za dlhodobé používanie. Mikropostrekovač je vyrobený z vystuženého plastu. Celý prvok je vodeodolný a odolný voči poškodeniu. Dodáva sa s dvojročnou zárukou.
- Jednoduchá montáž
- Vodeodolný
- 2 roky záruka
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Mikro postrekovač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 10 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Claber |
| Pokrytie | 8 m² |
| Priemer produktu | 14 mm |
| Výška produktu | 30 mm |
| séria | Rainjet |
| Hmotnosť produktu | 19 g |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 8000625912544 |

1850 + recenzí









