DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná technika
- Reťazové píly
- Mini píla Worx WG324E 20V
Mini píla Worx WG324E 20V
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Mini píla Worx WG324E 20V3-7 dní138,05 €112,24 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Mini pílka Worx je ideálna na orezávanie príliš dlhých konárov. Zariadenie vám poskytne komfort vďaka nízkej hmotnosti. Má tiež ergonomickú rukoväť, ktorá uľahčuje prácu jednou rukou. Píla umožňuje beznástrojovú výmenu reťaze pomocou tlačidla. Kompaktný model má vymeniteľnú batériu. Pílový kotúč je chránený ochranným krytom.
Vlastnosti a výhody
Mini píla Worx WG324E 20 V vám poslúži pri práci na záhrade. Prístroj využijete na orezávanie konárov. Vďaka tomu dodáte rastlinke dokonalý tvar. Odstránite tie konáre, ktoré pôsobia rušivo – napríklad rastú na susedov pozemok. Zariadenie váži naozaj málo, čo zaisťuje pohodlie pri dlhej práci. Ľahký model sa vyznačuje ergonomickou rukoväťou. Vďaka nemu môžete pílu ovládať jednou rukou. Kompaktné a všestranné zariadenie umožňuje výmenu reťaze bez použitia náradia jedným tlačidlom. Mini pílka Worx má vymeniteľnú batériu, ktorú možno použiť aj s iným náradím. Kryt, ktorý chráni čepeľ, predlžuje jej životnosť. Náš sortiment zahŕňa ďalšie vybavenie Worx, ktoré vám uľahčí prácu v záhrade.
- Kompaktný a ľahký dizajn
- Automatické mazanie
- Automatický systém napínania reťaze
- Pohodlná a ergonomická rukoväť
- Dvojitý bezpečnostný zámok
- Batéria je vymeniteľná a kompatibilná s iným náradím
- Extra ročná záruka
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Motorová píla |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Worx |
| Dĺžka lišty reťazovej píly | 120 mm |
| Rozstup reťaze reťazovej píly (imperiálne jednotky) | ³⁄₁₀" |
| Napätie batérie | 20V |
| Napájacie napätie | 20V |
| Kapacita batérie | 2,0 Ah |
| Úroveň hluku | 79 dB |
| Rýchlosť reťaze | 24,12 km/h |
| Chemické zloženie bunky | Lítium-ión (Li-ion) |
| Mazanie | Automatická reťaz |
| Kód produktu | 6943475867973 |

1850 + recenzí











