DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Záhradné zavlažovacie systémy
- Montážna rúrka 1'' (25mm) 50 m
Montážna rúrka 1'' (25mm) 50 m
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Montážna rúrka 1'' (25mm) 50 m3-7 dní56,54 €45,97 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Montážne potrubie je základným prvkom zavlažovacieho systému pre vašu záhradu. Pomocou doplnku sa postaráte o obrovskú záhradu a jej polievanie vám nezaberie veľa drahocenného času. Produkt si môžete prispôsobiť svojim potrebám – stačí ho rozrezať a použiť konektory. Doplnok je vyrobený z odolného polyetylénu, vďaka čomu je odolný voči rôznym poveternostným podmienkam.
Vlastnosti a výhody
Montážna rúrka 3/4'' 50 m je vyrobená z polyetylénu, takže vám bude slúžiť mnoho sezón. Odolný výrobok je odolný voči UV žiareniu a nízkym teplotám. Flexibilná montážna rúrka je odolná voči riasam. Pomocou príslušenstva série Rainjet si môžete sami naplánovať zavlažovací systém vo vašej záhrade alebo rekreačnom pozemku. Inštaláciu môžete použiť aj v skleníku alebo na farme. Vďaka nemu získate uspokojivé výsledky v podobe veľkých úrod bez dlhého času. Dizajn vám tiež umožní vychutnať si krásne kvety a zelený trávnik, ktoré zdobia záhradu. Prvok jednoducho namontujete a narežete na požadované rozmery.
- Odolnosť proti riasam
- Odolnosť voči UV žiareniu
- Pružné a odolné voči nízkym teplotám
- Odrežte požadovanú dĺžku hadice a vytvorte potrebné spojenia pomocou 3/4″ fitingov.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Podzemná záhradná hadica |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Claber |
| Dĺžka hadice | 50 m |
| Priemer produktu | 25 mm |
| séria | Rainjet |
| Maximálny pracovný tlak | 6 bar |
| Minimálny pracovný tlak | 2 bar |
| Odolnosť voči ultrafialovému žiareniu | Odolný voči UV žiareniu |
| Farebná skupina | čierna |
| Hmotnosť (kg) | 8 kg |
| Kód produktu | 8000625903856 |

1850 + recenzí









