DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradné náradie
- Záhradné nožnice a sekery
- Nákovové nožnice Fiskars L77 PowerGear
Nákovové nožnice Fiskars L77 PowerGear
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nákovové nožnice Fiskars L77 PowerGear3-7 dní92,88 €75,52 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nákovový prerezávač je efektívny nástroj, ktorý vám umožní rýchlo a efektívne orezať konáre a výhonky rastlín. Vďaka nemu sa budete môcť o svoj pozemok starať a vo výsledku sa stane atraktívnou výkladnou skriňou vášho domu. Výrobok je odolný, pretože pri jeho výrobe boli použité pevné materiály, takže vám poslúži aj počas nasledujúcich záhradkárskych sezón.
Vlastnosti a výhody
Tu navrhovaný prerezávač ocení každý, kto má skúsenosti v záhradníctve. Je to nástroj, ktorý umožňuje presné a efektívne zastrihávanie aj hrubých konárov a výhonkov rastlín. Vďaka jeho použitiu upravíte stromy a kríky do elegantných tvarov a vaša nehnuteľnosť bude vyzerať skvele. Nožnice sa veľmi pohodlne používajú, pretože sú ľahké a majú šikovnú rukoväť. Preto s ním budete môcť pohodlne manévrovať aj na miestach s obmedzenou voľnosťou pohybu. Ďalšou výhodou produktu je, že sa ľahko udržuje v čistote - po ukončení práce stačí orezávač utrieť vlhkou handričkou, aby ste odstránili zvyšky rastlín a ich šťavy.
- Ideálny nástroj na intenzívne rezanie tvrdého a suchého dreva
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Pobočkové záhradnícke nožnice |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka produktu | 745 mm |
| Dĺžka rukoväte | 690 mm |
| Maximálny priemer rezu | 50 mm |
| Šírka produktu | 245 mm |
| Typ rukoväte | Ergonomický |
| Rezací mechanizmus | Prevodové |
| Možnosť blokovania | Bez uzamykacieho mechanizmu |
| Odolnosť proti korózii | Odolný voči korózii |
| Odolný voči hrdzi | Odolný voči hrdzi |
| Hmotnosť produktu | 1120 g |
| Materiál rukoväte | FibreComp™ |
| Materiál | uhlíková oceľ |
| Povlak čepele | PTFE povlak |
| Polstrovaný nárazník | Polstrovaný nárazník nie je súčasťou dodávky |
| Kód produktu | 6411501125804 |

1850 + recenzí











