DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradné náradie
- Záhradné nožnice a sekery
- Nákovové nožnice Fiskars s otočnou rukoväťou
Nákovové nožnice Fiskars s otočnou rukoväťou
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nákovové nožnice Fiskars s otočnou rukoväťou3-7 dní33,65 €27,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nákovový prerezávač je praktický záhradnícky nástroj, ktorý výrazne zlepší starostlivosť o rastliny vo vašej záhrade. Umožní vám jednoducho orezať konáre a výhonky, ktoré dodajú vašim stromom a okrasným kríkom elegantný tvar. Strihač je vhodný na použitie, pretože konáre reže rýchlo a presne, takže na ich povrchu nedochádza k poraneniam, ktoré by mohli viesť k odumieraniu výhonkov.
Vlastnosti a výhody
Tu ponúkaný prerezávač určite nájde uplatnenie v každej domácej záhrade, pretože umožňuje rýchle a presné prerezávanie konárov a výhonkov okrasných rastlín. Vďaka nemu dodáte svojim stromom a kríkom elegantný tvar a budú atraktívnou ozdobou vašej nehnuteľnosti. Strihač sa vyznačuje presným rezom, takže na konároch nedochádza k poraneniam, ktoré by mohli viesť k ich odumretiu. Ovládanie náradia je navyše pohodlné, pretože jeho rukoväť dobre padne do ruky, takže ho budete môcť ľahko ovládať aj na miestach s obmedzenou voľnosťou pohybu. Nožnice sú navyše odolné, takže vám budú slúžiť v perfektnom stave veľmi dlho aj počas nasledujúcich záhradkárskych sezón.
- Ideálny nástroj na strihanie odumretých výhonkov a konárov, keď je potrebný zvýšený rezný výkon
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Prerezávacie nožnice |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka čepele | 40 mm |
| Dĺžka produktu | 285 mm |
| Dĺžka rukoväte | 120 mm |
| Maximálny priemer rezu | 26 mm |
| Šírka produktu | 90 mm |
| Typ rukoväte | Pohodlné |
| Blokovací mechanizmus | Otočná rukoväť |
| Rezací mechanizmus | Prevodové |
| Možnosť blokovania | So zámkom |
| Odolnosť proti korózii | Odolný voči korózii |
| Odolný voči hrdzi | Odolný voči hrdzi |
| Hmotnosť produktu | 0,24 kg |
| Materiál rukoväte | FibreComp™ |
| Materiál | Chróm-vanádová-molybdénová oceľ |
| Kód produktu | 6411501965103 |

1850 + recenzí









