DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Nastaviteľná striekacia pištoľ Fiskars Comfort
Nastaviteľná striekacia pištoľ Fiskars Comfort
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľná striekacia pištoľ Fiskars Comfort3-7 dní37,47 €30,46 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Držiak hlavového postrekovača Fiskars má odolný dizajn s rukoväťou SoftGrip™ pre pohodlné, nekĺzavé uchopenie a plynule nastaviteľnou spúšťou, ktorú možno uzamknúť pre dlhšie používanie.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Pištoľový postrekovač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Akýsi balík | Kus |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Fiskars |
| Šírka produktu | 206 mm |
| Výška produktu | 200 mm |
| Typ rukoväte | Spúšťač |
| Názov/číslo modelu | CF Spay pištoľ nastaviteľná, ovládanie palcom |
| Odolnosť voči ultrafialovému žiareniu | Odolný voči UV žiareniu |
| Hmotnosť produktu | 164 g |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Čierna/oranžová |
| Materiál | Plastové |
| Nastaviteľné | Nie je možná žiadna úprava |
| Kód produktu | 6411501512437 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











