DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Komíny a diely
- Redukcie na komíny
- Nastaviteľné koleno 160 mm Darco 4-segmentové čierne
Nastaviteľné koleno 160 mm Darco 4-segmentové čierne
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľné koleno 160 mm Darco 4-segmentové čierne3-7 dní63,14 €51,33 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Koleno sa používa pri zhotovovaní komínových systémov určených na správne odvádzanie spalín - bude užitočné vo väčšine domácností. Štruktúra vytvorená pomocou neho zostane dlho v perfektnom stave, pretože je odolný voči mechanickému poškodeniu. Ponúkame rôzne druhy
Vlastnosti a výhody
Koleno je určené na použitie v komínovom systéme - umožňuje správny odvod spalín. Produkt sa používa ako v domácnostiach, tak aj vo verejných budovách. Je vyrobený z oceľového plechu, čo zaručuje vynikajúce pracovné výsledky po dlhú dobu - tento materiál je odolný voči deformácii.Navyše má prvok precíznu povrchovú úpravu, ktorá zabraňuje úniku výfukových plynov do distribuovaných miestností. Položku si môžete nainštalovať sami alebo využiť služby profesionála, ak nemáte skúsenosti s týmto typom práce. Súčasťou navrhovanej ponuky sú aj ďalšie doplnky užitočné pri vytváraní komínových systémov, takže úspešne dokončíte diely, ktoré zodpovedajú vašim potrebám.
- Pokryté senothermovou farbou bez zápachu
- Zvárané laserom
- Možnosť posunu v osi
- Lepšie možnosti montáže
- Esteticky vyrobené
- Lakovaný vysokoteplotnou farbou Senotherm
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Darco |
| Hĺbka produktu | 160 mm |
| Šírka produktu | 160 mm |
| Výška produktu | 515 mm |
| Maximálna prevádzková teplota | 600 °C |
| Odolnosť proti korózii | Žiadna odolnosť proti korózii |
| Materiál | Oceľ valcovaná za studena |
| Kód produktu | 5907587902862 |

1850 + recenzí








