DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Komíny a diely
- Redukcie na komíny
- Nastaviteľné koleno 160 mm Darco black 0-90 stupňov
Nastaviteľné koleno 160 mm Darco black 0-90 stupňov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľné koleno 160 mm Darco black 0-90 stupňov3-7 dní53,24 €43,28 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Koleno sa používa pri inštalácii systémov na odvod spalín - bude to užitočné vo väčšine domácností. Umožňuje vám meniť smer potrubí, takže ich môžete jednoducho rozmiestniť po celej budove. Vďaka odolnosti voči mechanickému poškodeniu zaručuje vynikajúce pracovné výsledky po dlhú dobu
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľné koleno sa používa pri vytváraní komínových systémov - celé je navrhnuté tak, aby správne odvádzalo výfukové plyny, takže konštrukcia bude užitočná ako v obytných budovách, tak aj vo verejných budovách. Okrem toho vám prvok umožňuje zmeniť smer inštalácie, vďaka čomu je obzvlášť funkčný. Výrobok je vyrobený z oceľového plechu, takže zostane v perfektnom stave po dlhú dobu. Vďaka precíznej povrchovej úprave zaručí dokonalú tesnosť celej jednotky - zabráni tak úniku distribuovaných výfukových plynov do miestností. Prvok môžete nainštalovať sami alebo s pomocou špecialistu, ak nemáte skúsenosti s takouto prácou. Navrhovaný sortiment zahŕňa rôzne typy kolien, takže si môžete vybrať model, ktorý najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám
- Prekryté senothermovou farbou bez zápachu
- Zvárané laserom
- Jednoduchá a presná montáž
- Esteticky vyrobené
- Lakovaný vysokoteplotnou farbou Senotherm
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Darco |
| Hĺbka produktu | 160 mm |
| Šírka produktu | 160 mm |
| Výška produktu | 224 mm |
| Maximálna prevádzková teplota | 600 °C |
| Odolnosť proti korózii | Žiadna odolnosť proti korózii |
| Materiál | Oceľ valcovaná za studena |
| Kód produktu | 5907587900363 |

1850 + recenzí








