DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Záhradné zavlažovacie systémy
- Nastaviteľný odkvapkávač 10 ks.
Nastaviteľný odkvapkávač 10 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný odkvapkávač 10 ks.3-7 dní8,83 €7,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľný dripper je prvok, ktorý umožňuje presné a priame zavlažovanie koreňov rastlín. Má reguláciu prietoku vody. Vyznačuje sa dvojročnou zárukou. Je jednou zo súčastí zavlažovacích systémov. Vyrobené z plastu, je odolné voči vplyvom nepriaznivých atmosférických a biologických faktorov.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľný dripper je prvkom zavlažovacích systémov slúžiacich na presné a priame zalievanie koreňov rastlín vo vašej záhrade a na vašom pozemku. Vyznačuje sa reguláciou prietoku. Nastaviteľný dripper sa používa na zavlažovanie rastlín so širokým koreňovým systémom. Kvalitný plast zaručuje odolnosť výrobku voči nepriaznivým vplyvom vonkajších faktorov a likviduje riasy, roztoče a plesne. Nastaviteľný odkvapkávač bude nevyhnutným pomocníkom vo vašom úsilí o vytvorenie krásnej záhrady. Nastaviteľný dripper je prispôsobený klimatickým podmienkam a potrebám rastlín. Vhodné na priamu inštaláciu do hlavného potrubia 1/2″, 13–16 mm alebo do prívodného potrubia 1/4″, 4–6 mm. Produkt má nastaviteľný prietok vody 0–40 l/h.
- Regulácia prietoku vody
- Presné a priame zalievanie koreňov rastlín
- 2 roky záruka
- Na priamu inštaláciu do hlavného potrubia 1/2" (13-16 mm) alebo do prívodného potrubia 1/4" (4-6 mm); nastaviteľný prietok vody 0–40 l/h s cieľom prispôsobiť ho klimatickým podmienkam, potrebám rastlín a požiadavkám na pôdu
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 10 |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Priemer produktu | 23 mm |
| Šírka produktu | 23 mm |
| Výška produktu | 35 mm |
| séria | Rainjet |
| Hmotnosť produktu | 60 g |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 8000625912254 |

1850 + recenzí








