DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Postrekovače a pištole
- Nastaviteľný odkvapkávač, 10 ks.
Nastaviteľný odkvapkávač, 10 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný odkvapkávač, 10 ks.3-7 dní8,42 €6,84 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľný zavlažovač využijete vo vašej záhrade alebo na rekreačnom pozemku. Dokonale zavlažuje okolie. Intenzitu prúdu navyše môžete prispôsobiť potrebám rastlín alebo trávy rastúcej na vašom pozemku. Kropiaci systém je veľmi moderný mechanizmus. Skontrolujte, ktoré postrekovače dostupné v predajni Castorama budú pre vašu záhradu najlepšie.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľný zavlažovač sa používa v záhradníctve. Dokonale zavlažuje okolie. Regulácia prietoku vody umožňuje prispôsobiť intenzitu prúdu potrebám rastlín. Systém zavlažovania je mimoriadne moderný a vysoko funkčný. Na výrobok sa vzťahuje dvojročná záruka. Nastaviteľný odkvapkávač bude dobre fungovať aj v rôznych skleníkoch a poľnohospodárskych poliach. Môže byť užitočný najmä pri zavlažovaní nízkych ovocných alebo zeleninových kríkov. Môžete ho použiť aj na zavlažovanie trávy na vašom pozemku. V sortimente predajní Castorama sme pre Vás pripravili široký výber z mnohých produktov série Rainjet. Skontrolujte si, ktoré postrekovače budú pre vašu záhradu najvhodnejšie.
- 360° plošné zavlažovanie
- Regulácia prietoku vody
- Modernosť
- 2 roky záruka
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Shrubbler Dripper |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 10 |
| Typ balenia | ks |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Claber |
| Priemer produktu | 23 mm |
| Výška produktu | 41 mm |
| séria | Rainjet |
| Hmotnosť produktu | 57 g |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 8000625912322 |

1850 + recenzí









