DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Záhradné zavlažovacie systémy
- Nastaviteľný stojan pre mikropostrekovač 2 ks.
Nastaviteľný stojan pre mikropostrekovač 2 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nastaviteľný stojan pre mikropostrekovač 2 ks.3-7 dní9,23 €7,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nastaviteľný stojan na mikropostrek je jedným z prvkov závlahových systémov. Je vyrobený z plastu, je odolný, stabilný a vodeodolný. Vyznačuje sa jednoduchou montážou. Statív vám umožní inštalovať nad hlavu mikropostrekovače v závislosti od výšky rastlín. Produkt zaisťuje správne hospodárenie s vodou vo vašej záhrade a pozemku. Má dvojročnú záruku.
Vlastnosti a výhody
Nastaviteľný stojan pre mikropostrekovač Rainjet je jedným z prvkov používaných na zavlažovanie. Statív je vyrobený z plastu, ktorý zaisťuje odolnosť, stabilitu a vodotesnosť. Ľahko sa inštaluje a dodáva sa s dvojročnou zárukou. Produkt vám umožní inštalovať nad hlavu mikropostrekovače v závislosti od výšky rastlín. Nastaviteľný statív pre mikropostrekovač je veľmi užitočná vec na každej záhrade a pozemku. Umožní vám polievať veľké časti záhrady. Mikropostrekovače sú nevyhnutným prvkom počas sucha. Nastaviteľný stojan na mikrosprinkler umožní stabilnú inštaláciu zavlažovacích zariadení. Mikropostrekovače vytvárajú dažďový efekt a sú vhodné aj do tých najnáročnejších pôdnych podmienok.
- Vodeodolný
- Jednoduchá montáž
- 2 roky záruka
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Pin |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 2 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Claber |
| Dĺžka produktu | 380 mm |
| Priemer produktu | 17 mm |
| séria | Rainjet |
| Hmotnosť produktu | 140 g |
| Farebná skupina | čierna |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 8000625912650 |

1850 + recenzí








