DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Osvetlenie a elektronika
- Osvetlenie
- Osvetlenie interiéru
- Nástenné svietidlá
- Nástenné svietidlo Luminex Arden 1-light E27 čierna / zlatá
Nástenné svietidlo Luminex Arden 1-light E27 čierna / zlatá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nástenné svietidlo Luminex Arden 1-light E27 čierna / zlatá3-7 dní43,34 €35,24 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nástenné svietidlo Luminex Arden E27 čierno/zlaté je vyrobené z kovu, takže vám bude slúžiť roky. Model sa vyznačuje minimalistickým dizajnom, takže ho využijete v modernom aj elegantnom interiéri. Čierne tienidlo z neho tiež robí ideálne svietidlo pre priemyselné usporiadanie. Produkt môžete použiť v spálni, obývačke alebo hale.
Vlastnosti a výhody
Nástenné svietidlo Luminex Arden 1-light E27 čierna/zlatá sa vyznačuje minimalistickým dizajnom. Tienidlo má jednoduchý tvar. Kombinácia čiernej a zlatej bude fungovať v rôznych interiéroch. Produkt bude vyzerať dobre v elegantnom usporiadaní. Nástenné svietidlo využijete aj v industriálnom interiéri. Model sa hodí aj do glamour aranžmánu. Nástenné svietidlo Luminex Arden E27 čierno/zlaté je vyrobené z kovu, takže si dlho zachová svoj estetický vzhľad. Tienidlo ľahko udržíte čisté. Model bude dobre fungovať v rôznych miestnostiach. Nástenné svietidlá zo série Arden môžete do spálne použiť namiesto nočných lámp. Model dobre poslúži aj v obývačke či predsieni. Môžete ho použiť aj pri aranžovaní vašej domácej pracovne. V našom sortimente nájdete aj ďalšie čierne nástenné svietidlá.
- Univerzálny
- Loft štýl
- Jednoduché použitie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Svietidlo |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Luminex |
| Dĺžka produktu | 200 mm |
| Hĺbka produktu | 200 mm |
| Šírka produktu | 200 mm |
| séria | Arden |
| Počet svetelných zdrojov | 1 |
| Maximálny výkon žiarovky | 60 W |
| Montáž závitu žiarovky | Edisonova zásuvka (E27) |
| Napätie | 230V |
| Vrátane žiarovky | Žiadna žiarovka súčasťou balenia |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Čierne zlato |
| Materiál | Kovové |
| Štýl | Loft |
| Kód produktu | 5907565935004 |

1850 + recenzí








