DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradné náradie
- Záhradné fúriky
- Neo skladací záhradný vozík 80 kg
Neo skladací záhradný vozík 80 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Neo skladací záhradný vozík 80 kg3-7 dní96,80 €78,70 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Nosnosť 80 kg
- Skladanie
- Pevný oceľový rám
- Odnímateľná podlaha
- Prídavná rukoväť na prenášanie
- 8" otočné kolesá
- Dve vrecká
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Transportný vozík |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Neo |
| Dĺžka produktu | 900 mm |
| Šírka produktu | 500 mm |
| Maximálne zaťaženie | 80 kg |
| Hmotnosť produktu | 8 kg |
| Farebná skupina | zelená |
| Farba | Zelená, čierna |
| Materiál | oceľ |
| Skladanie | Skladanie |
| Kód produktu | 5907558485509 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











