DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vodoinštalácia
- Sifóny a vnútorné odpady
- Sifóny
- Nízky sprchový sifón, priemer 90 mm, čierny
Nízky sprchový sifón, priemer 90 mm, čierny
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nízky sprchový sifón, priemer 90 mm, čierny3-7 dní63,14 €51,33 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nízky čierny sifón sprchovej vaničky je nevyhnutným prvkom, ktorý vám umožní efektívne odvádzať použitú vodu z vaničky. Produkt sa veľmi ľahko inštaluje. Je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov. Vďaka modernému dizajnu sa sifón skvele hodí do moderných kúpeľní.
Vlastnosti a výhody
Nízky sprchový sifón, priemer 90 mm, čierny, je možné inštalovať do sprchovej vaničky sprchovej kabínky. Jeho správna inštalácia pre vás nebude náročná. S týmto produktom zabezpečíte efektívne a efektívne odvádzanie použitej vody do kanalizačného potrubia. Výrobok je vybavený košom, ktorý blokuje všetky druhy nečistôt. Vďaka tomu sa nedostanú do odtoku, a tým sa zníži riziko jeho upchatia. Nízky sifón sprchovej vaničky čiernej farby je vyrobený z kvalitného plastu. Jeho kryt je zakončený matným čiernym kovom. Ak potrebujete sifón s menším priemerom, pozrite si našu ponuku. Máme modely aj v iných veľkostiach. Pozývame vás zoznámiť sa s naším sortimentom.
- Jednoduchá inštalácia
- Moderný dizajn
- Vyrobené z vysoko kvalitných materiálov
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Sifón |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Priemer produktu | 50 mm |
| Šírka produktu | 85 mm |
| Výška produktu | 240 mm |
| Typ pripojenia | Upínanie |
| Typ sifónu | Sprcha |
| Prietok | 42 l/min |
| Aplikácia sifónu | Sprcha |
| Materiál | Polypropylén (PP) a nehrdzavejúca oceľ |
| Kód produktu | 5908289686104 |

1850 + recenzí










