DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Zavlažovanie záhrady
- Záhradné zavlažovacie systémy
- Nosný stĺpik 1/4'' 15 ks.
Nosný stĺpik 1/4'' 15 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nosný stĺpik 1/4'' 15 ks.3-7 dní7,20 €5,85 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Podperný stĺpik je jedným z prvkov, ktoré tvoria záhradné zavlažovacie systémy. Môžete ho použiť na kvapkovú závlahu alebo mikrozávlahu. Zaručuje konštrukčnú stabilitu a má dvojročnú záruku. Stĺpik je odolný voči UV žiareniu, takže sa nepoškodí a bude vám slúžiť dlhé roky.
Vlastnosti a výhody
Nosný stĺpik 1/4" je jedným z prvkov určených na vytváranie záhradných zavlažovacích systémov. Vďaka nemu môžete 1/4" napájaciu rúrku presne namontovať do zeme alebo ju nainštalovať do črepníkov, aby ste umiestnili dripper do črepníka, blízko koreňov. 1/4" nosný stĺpik je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý je odolný voči UV žiareniu.Preto sa nepoškodí a bude Vám slúžiť dlhé roky.Stĺpik je jedným zo základných doplnkov závlahového systému v záhrade a na pozemku.Výrobok zaručuje stabilitu konštrukcie a má dvojročná záruka na použitie Stĺpik je možné použiť v kvapkových závlahách alebo mikrozávlahách v oblasti domácich a záhradných plodín.
- Odolnosť voči UV žiareniu
- 2 roky záruka
- Stabilita
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Pin |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 15 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Claber |
| Dĺžka produktu | 121 mm |
| Veľkosť pripojenia (imperiálne jednotky) | ¼" |
| Priemer produktu | 8 mm |
| Šírka produktu | 17 mm |
| séria | Rainjet |
| Hmotnosť produktu | 120 g |
| Farebná skupina | čierna |
| Materiál | Plastové |
| Kód produktu | 8000625911905 |

1850 + recenzí








