DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná technika
- Príslušenstvo a diely
- Nôž kosačky na trávu MacAllister 18 V 34 cm
Nôž kosačky na trávu MacAllister 18 V 34 cm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nôž kosačky na trávu MacAllister 18 V 34 cm3-7 dní20,63 €16,77 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Nôž kosačky na trávu, dĺžka 34 cm
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Nôž kosačky na trávu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Marka | Mac Allister |
| Dĺžka čepele | 340 mm |
| Dĺžka produktu | 340 mm |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Nie sú zahrnuté žiadne montáže alebo pripojenia |
| Zahrnuté | 1x nôž |
| Hmotnosť produktu | 400 g |
| Kompatibilita | Kosačka na trávu Mac Allister 18V 34 cm, číslo modelu: MLM1834-Li |
| Kód produktu | 5059340369266 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








