DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradná technika
- Nožnice na živý plot
- Nožnice na živý plot Fiskars SingleStep
Nožnice na živý plot Fiskars SingleStep
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nožnice na živý plot Fiskars SingleStep3-7 dní46,64 €37,92 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Starostlivosť o dĺžku výhonkov živého plotu je dôležitá nielen z estetických dôvodov. Živý plot, ktorý je strihaný, často rastie bujnejšie. Tento produkt vám pomôže postarať sa o ďalšie rastliny vo vašej záhrade. Úspešne s ním budete môcť zastrihávať mladé výhonky stromov a tvarovať kríky. V našom sortimente nájdete široký výber záhradných nožníc od tohto výrobcu.
Vlastnosti a výhody
Nožnice na živý plot sú ručné náradie, ktoré by malo byť v každej krabici záhradnej techniky. S ich pomocou sa vám podarí živý plot jednoducho zastrihnúť a dať mu ten správny tvar. Starostlivosť o ňu je dôležitá nielen z estetických dôvodov. Pri strihaní živého plota odstraňujete prerastené a poškodené výhonky. Čepele týchto nožníc sú vyrobené zo silnej ocele, ktorá bola veľmi ostro nabrúsená. Vďaka tomu vám strihanie, strihanie a iné činnosti údržby živého plotu nezaberú veľa času. Nožnice zaisťujú rovnomerné strihanie po celej ploche čepele. Rukoväť je vyrobená z pevného plastu a je ľahká, vďaka čomu je práca s týmto zariadením pohodlná. Okrem toho vstavané nárazníky dokonale absorbujú reznú silu.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Záhradné nožnice |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka produktu | 580 mm |
| Dĺžka rukoväte | 330 mm |
| Šírka produktu | 190 mm |
| Typ rukoväte | Pohodlné uchopenie |
| Rezací mechanizmus | Štandardné |
| Možnosť blokovania | Bez uzamykacieho mechanizmu |
| Odolnosť proti korózii | Odolný voči korózii |
| Odolný voči hrdzi | Odolný voči hrdzi |
| Rozšíriteľné/nastaviteľné | Natrvalo |
| Hmotnosť produktu | 710 g |
| Materiál rukoväte | Plastové |
| Kód produktu | 6411501147301 |

1850 + recenzí











