DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Záhradné náradie
- Záhradné nožnice a sekery
- Nožnicový prerezávač Fiskars SingleStep
Nožnicový prerezávač Fiskars SingleStep
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Nožnicový prerezávač Fiskars SingleStep3-7 dní25,51 €20,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
S jednokrokovým prerezávačom Fiskars bude čistenie záhrady oveľa rýchlejšie a pohodlnejšie. Produkt, ktorý je tu dostupný, poslúži na rezanie čerstvých konárov, tvarovanie ihličnanov, ako aj vyrezávanie odumretých častí rastlín. Oceľová čepeľ náradia je odolná voči vysokému napätiu a korozívnym účinkom vzduchu a vody, čo zaručuje dlhú životnosť nožnice.
Vlastnosti a výhody
Jednokrokové nožnice Fiskars sú užitočným nástrojom pri upratovaní záhrady. Ponúkaný produkt sa používa na rezanie čerstvých konárov, je užitočný aj na formovanie ihličnanov a vyrezávanie odumretých častí rastlín. Záhradnícke nožnice sú určené na ovládanie jednou rukou a môžu ich používať praváci aj ľaváci. Ergonomická rukoväť je vyrobená z polyamidu vystuženého skleneným vláknom - tento prvok je odolný a dobre padne do ruky. Čepele sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ktorá odolá vysokému napätiu a je odolná voči korozívnym účinkom vzduchu a vody. Náradie je navyše vybavené pútkom na zápästie a bezpečným uzáverom na ochranu čepele počas prepravy. V našom sortimente nájdete aj ďalšie záhradné nožnice Fiskars.
- Umožňuje presné a rovnomerné rezanie čerstvého dreva
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Prerezávacie nožnice |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Fiskars |
| Dĺžka čepele | 60,96 mm |
| Dĺžka produktu | 270 mm |
| Dĺžka rukoväte | 137,16 mm |
| Maximálny priemer rezu | 26 mm |
| Šírka produktu | 75 mm |
| Typ rukoväte | Pohodlné |
| Rezací mechanizmus | Štandardné |
| Možnosť blokovania | So zámkom |
| Odolnosť proti korózii | Odolný voči korózii |
| Odolný voči hrdzi | Odolný voči hrdzi |
| Hmotnosť produktu | 0,18 kg |
| Farebná skupina | čierna |
| Materiál rukoväte | Plastové |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 6411501112606 |

1850 + recenzí











