DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Prípravky na ochranu rastlín
- Obilie pre myši a potkany Bros 100 g
Obilie pre myši a potkany Bros 100 g
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Obilie pre myši a potkany Bros 100 g3-7 dní12 €9,76 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Bros grain pre myši a potkany si poradí s hlodavcami vo vašom byte. Balenie obsahuje vysoko atraktívnu nástrahu. Pred použitím produktu si prečítajte štítok a potom si nasaďte rukavice. Semená sú mimoriadne účinné, ich účinok si všimnete po 4-10 dňoch. Po mesiaci nebude po hlodavcoch ani stopa. Výrobok môže spôsobiť poškodenie orgánov. Malo by sa uchovávať mimo dosahu detí.
Vlastnosti a výhody
Všimli ste si u vás doma myš a chceli by ste si s hlodavcom čo najskôr poradiť, aby ste minimalizovali škody na vašom dome? Pomôže vám s tým Bros 100 g obilia pre myši a potkany.Balenie obsahuje vysoko atraktívnu nástrahu. Produkt je účinný už po jednom použití. Účinky používania produktu môžete vidieť po 4 až 10 dňoch. Hlodavec by mal byť zlikvidovaný do 35 dní. Obilie pre myši a potkany Bros by sa mal podávať s vhodnou ochranou rúk. Výrobok môže poškodiť orgány, preto by deti mali byť chránené pred kontaktom s ním. Pred použitím zrna sa oplatí najskôr prečítať štítok na obale. Pozrite si ponuku predajne Castorama, kde nájdete ďalšie produkty pre myši a potkany značky Bros.
- Návnada je pripravená na použitie
- Obsahuje vysoko atraktívnu návnadu
- Je účinný už po jednej konzumácii
- Funguje s niekoľkodňovým oneskorením
- Má mumifikačné vlastnosti
- Obsahuje farbivo a látku, ktorá ľudí odrádza
- Atraktívny pre hlodavce vďaka celozrnným výrobkom
- Na použitie bežnými používateľmi
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Návnada na hubenie hlodavcov |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Bros |
| Dĺžka nádoby | 120 mm |
| Šírka nádoby | 22 mm |
| Výška nádoby | 185 mm |
| Účinné látky | Bromadiolon 0,0029 g/100 g zlúčeniny zo skupiny antikoagulancií |
| Druh návnady | Granule |
| Typ kontajnera | Vrecúško |
| Hmotnosť produktu | 100 g |
| Bezpečnostné informácie | Môže spôsobiť poškodenie orgánov (krv) pri dlhodobej alebo opakovanej expozícii, uchovávajte mimo dosahu detí, pred použitím si prečítajte etiketu, nevdychujte prach, používajte ochranné rukavice |
| Kontrolovaní škodcovia | Myši a potkany |
| Kód produktu | 5904517329249 |

1850 + recenzí








