DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Dom a záhrada
- Záhrada a okolie
- Rastliny a príslušenstvo
- Kvetináče a truhlíky
- Obliečka na kvetináč Emi 11 cm sivá
Obliečka na kvetináč Emi 11 cm sivá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Obliečka na kvetináč Emi 11 cm sivá3-7 dní15 €12,20 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Keramická pokrievka na hrnce Emi šedá je malá, ale praktická nádoba na kvety. Ideálne na pestovanie domácich kvetov alebo korenín. Konštrukcia krytu je pevná a prepracovaná do najmenšieho detailu. Kolekcia Emi pozostáva z rôznych puzdier. Vďaka tomu si môžete vybrať z jedinečných farieb a veľkostí.
Vlastnosti a výhody
Obliečka na kvetináč Emi 11 cm šedá je vyrobená z kvalitnej keramiky. Materiál je odolný voči poškodeniu a poskytuje rastline ideálne podmienky pre rast. Steny obalu chránia korene pred nízkymi teplotami a prehriatím. Tento model nevyžaduje ďalší stojan. Nedostatok drenážnych otvorov zaručuje, že voda zostane v substráte dlhší čas. Kryt na kvetináč Emi sivý má kapacitu sedemstopäťdesiat mililitrov. Je ideálny na pestovanie malých druhov kvetov alebo byliniek, ako je bazalka alebo mäta. Poťah oválneho tvaru vám bude určite slúžiť dlhé roky. V našom sortimente nájdete aj ďalšie nápady na dekoračné črepníky z kolekcie Emi.
- Vysoko kvalitná keramika
- Trvanlivosť
- Estetika
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Kvetináč |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Marka | |
| Priemer produktu | 110 mm |
| Výška produktu | 115 mm |
| séria | Emi |
| Mrazuvzdornosť | Žiadna mrazuvzdornosť |
| Kapacita (l) | 0,75 l |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Žiadna odolnosť voči poveternostným vplyvom |
| Odolnosť voči ultrafialovému žiareniu | Žiadna odolnosť voči UV žiareniu |
| Drenážne otvory | Žiadne drenážne otvory |
| Recyklovateľné materiály | 0% |
| Hmotnosť (kg) | 0,43 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Tvar produktu | Okrúhly |
| Materiál | Hlina |
| Kód produktu | 5059340374420 |

1850 + recenzí









